(VIDEO) Kibice komentują nagrania Najmana, który prezentuje formę: „Dawać rewanż z Saletą, a potem eliminator do walki z Furym”

Fot. Twitter
Opublikowane 25 listopada 2022, 11:43
przez Przemek Krautz
0
0
Brak komentarzy

Marcin Najman zaprezentował formę przed powrotem do klatki. Coraz mniej kibiców chce jednak oglądać jego zmagania w sportach walki.

„El Testosteron” to freak fighter, który nie cieszy się dobrą opinią. Znaczna większość widzów chce oglądać jego porażki i mocno krytykuje go w social mediach. Po ostatnim starciu z Pawłem Jóźwiakiem Internauci nie ukrywają jednak, że nie są już zainteresowani starciami Najmana.

Do wspomnianego starcia doszło na gali WOTORE 6. „El Testosteron”, który w sportach walki jest od 2001 roku, bił się w boksie, kickboxingu oraz MMA, zmierzył się z debiutującym prezesem FEN. Dla Jóźwiaka była to pierwsza walka w życiu, a mimo to Najman nie miał najmniejszych szans.

Wiele osób oskarża go nawet o to, że podłożył się w walce i przez to poniósł porażkę w zaledwie 15 sekund. Jak jednak sam zapewniał, żaden rywal nie trafił go nigdy tak czysto i tak mocno, jak Paweł Jóźwiak.

Najman trenuje do walki z Murańskim?

Mimo kolejnej porażki dopisanej do swojego rekordu Najman nie zamierza kończyć kariery i przygotowuje się do następnej walki, być może z Jackiem Murańskim. Na swoich social mediach opublikował nagrania z treningów, jednak nie zostały one odebrane pozytywnie przez kibiców.

Pod materiałami pojawiło się wiele mocnych komentarzy. Jeden z Internautów porównał go także do Pudzianowskiego:

– 13 lat temu odbyła się walka Pudzian-Najman. Obaj startowali z poziomu zero, tyle że Najman miał jakieś doświadczenie w boksie. Teraz Pudzian jest na szczycie w KSW i zawalczy z legendą MMA, a Marcinek dalej jest zerem. Ale podobno już nie te lata. Sęk w tym, że Pudzian starszy.

Inny natomiast zażartował i napisał:

– Ta szybkość, ta precyzja. Dawać rewanż z Saleta a potem jakiś eliminator do walki z Furym.

Źródło: Twitter

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments