(VIDEO) Rosjanin domagał się pasa! Ze łzami w oczach opuścił oktagon: „Nie wiem, czy jeszcze zawalczę dla tej organizacji”

Fot. YouTube
Opublikowane 11 grudnia 2022, 09:47
przez Przemek Krautz
0
0
Brak komentarzy

Za nami gala UFC 282, która zakończyła się wielką niespodzianką. Jak się okazało, żaden z zawodników nie zrobił wystarczająco, by zdobyć mistrzowski tytuł.

Jan Błachowicz w main evencie minionej gali miał szansę powrócić na tron, jednak nie udało się pokonać Magomeda Ankalaeva. Po pełnym 5- rundowym dystansie walka zakończyła się zaskakującym remisem, z którym nie zgadza się Rosjanin.

Ankalaev domagał się pasa

Po zakończonej walce Ankalaev oświadczył, że to on zwyciężył ten pojedynek i dopytywał, gdzie jest jego mistrzowski pas. Nie mógł pogodzić się z tym, że nie zwyciężył tytułu i przyznał nawet, że nie wie, czy zawalczy jeszcze dla UFC.

Nie wiem, co powiedzieć. Wygrałem tę walkę. Dlaczego nie dostałem pasa? Nie wiem, co powiedzieć. Wygrałem walkę, wygrałem pas. Gdzie jest mój pas. Ból jest nie ważny, zrobiłem wszystko, żeby wygrać tę walkę – stwierdził Rosjanin, po czym dodał – Nie wiem, czy jeszcze zawalczę dla tej organizacji. Nie wiem, co się wydarzyło.

Następnie wyszedł z oktagonu i skierował się w stronę szatni, a kamery uchwyciły, jak oczy Ankalaeva zalały się łzami. Na taką wypowiedź Rosjanina zareagował szef federacji Dana White, który przyznał, że żaden z zawodników nie zasłużył na tytuł:

– Uważam, że walka wieczoru była fatalna. (…) Po jakichś trzech rundach zacząłem się wyłączać. Słyszałem, że Ankalaev jest zły. I co mam zrobić? Dostałeś w pierwszych dwóch rundach, po czym przeniosłeś walkę do parteru… I co zrobisz?

Rosjanin szybko jednak zmienił zdanie co do występów dla UFC. W kolejnym wywiadzie po walce nazwał siebie niekoronowanym mistrzem i zapowiedział, że w przyszłym roku wróci do oktagonu po pas – Jestem niekoronowanym mistrzem. Tytuł należy do mnie. Wrócę w 2023 roku i wezmę to, co należy do mnie.

Za tydzień gala XTB KSW 77, gdzie w walce wieczoru Mariusz Pudzianowski spotka się z Mamedem Khalidovem transmitowana będzie tylko i wyłącznie w Viaplay. Cena za miesięczny dostęp to tylko 34,99 zł. Wykupując pakiet otrzymujesz dostęp do filmów, seriali i meczy na żywo!

-> Kup dostęp do KSW 77: Pudzian vs Mamed

Bilety na ostatnią galę KSW w tym roku zostały wyprzedane w zawrotnym tempie. Walkę Pudzian vs Khalidov obejrzysz na żywo tutaj. Rejestracja zajmuje minutę.

Źródło: YouTube

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO