Szeliga zabrał głos po ogłoszeniu walki z Wrzoskiem! „Trudno powstrzymać człowieka, który wierzy. A ja wierzę i to bardzo mocno!”

Fot. YouTube
Opublikowane 28 grudnia 2022, 10:04
przez Przemek Krautz
0
2
Brak komentarzy

Piotr Szeliga za pośrednictwem social mediów zabrał głos i skomentował swój nadchodzący pojedynek w organizacji FAME.

„Szeli” już w lutym powróci do klatki i stoczy swój 5 pojedynek. Na ten moment ma na swoim koncie trzy zwycięstwa i dwie porażki. Przegrał z „Bestią”, a w ostatnim starciu stanął do największego wyzwania w swojej przygodzie ze sportami walki.

Zmierzył się z byłym zawodnikiem KSW Normanem Parke. Freak fighter był bardzo pewny siebie i przekonany, że będzie w stanie pokonać znacznie bardziej doświadczonego i lepszego technicznie rywala. „Stormin” jednak dominował od samego początku.

Najpierw zaczął rozbijać przeciwnika w stójce, a w drugiej odsłonie sprowadził go do parteru i zasypał ciosami, aż w końcu sędzia przerwał pojedynek. Już za nieco ponad miesiąc Szeliga ponownie zmierzy się profesjonalnym zawodnikiem – Marcinem Wrzoskiem.

Pierwsze słowa Szeligi po ogłoszeniu walki

Zaraz po ogłoszeniu walki na social mediach Szeligi pojawił się wpis w sprawie nadchodzącego pojedynku. Freak fighter podkreślił, że wierzy w swoje umiejętności. Co ciekawe, Wrzosek już kilka miesięcy temu przekazał rywalowi, że sama wiara w siebie w tym przypadku nie wystarczy – Podziwiam to, jak wierzysz w siebie, ale synku wiara w siebie to za mało, żeby mnie pokonać.

Pojedynek ten będzie wyjątkowo trudny dla „Szeliego”. Ma on przewagę warunków fizycznych, jednak to Wrzosek będzie wielkim faworytem. Dodatkowo przewagę daje mu zwykły oktagon, gdyż poprzednie starcie freak fightera z Normanem Parke odbyło się w klatce rzymskiej.

– Bardzo trudno powstrzymać jest człowieka, który wierzy. A ja WIERZE i to bardzo mocno! I wy również nie pozwólcie niepewności, żeby znowu was dopadła! Pochodzę z Dębicy i wiem, jak to brzmi. Wchodziłem oknami, gdy zamykali drzwi! Kolejny bardzo mocny przeciwnik i kolejna emocjonująca Walka! To wam gwarantuje, z resztą WY wiecie. Lekcje po ostatniej odrabiam cały czas! A sprawdzian będzie 3-go Lutego w Krakowie! Tauron Arena Musisz Tam Być! Tylko Zwycięstwo! AWOO!! Z Fartem! Pjona! – przekazał Szeliga.

Źródło: Instagram

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
2
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO