Karolina Sobek nie poleci do USA na walkę w PFL! Problemy z wizą pracowniczą!

Fot. YouTube
Opublikowane 27 stycznia 2023, 11:17
przez Przemek Krautz
0
0
Brak komentarzy

Niepokonana Karolina Sobek miała stoczyć pojedynek dla organizacji PFL, niestety pojawiły się pewne problemy, przez które nie mogła wylecieć do Stanów Zjednoczonych.

Sobek ma na swoim koncie cztery zawodowe pojedynki w MMA. Wcześniej toczyła walki amatorskie, a nawet biła się na gołe pięści. W mieszanych sztukach walki zanotowała cztery zwycięstwa i nie poniosła jeszcze żadnej porażki. Ma na koncie jedną decyzję i trzy wygrane przez poddanie.

Karolina Sobek nie zawalczy dla PFL

Polka dostała dużą szansę i 3 lutego miała zawalczyć z Senną van der Veerdonk podczas PFL Challenger Series 2023: Week 2. Pojedynek miał odbyć się w ramach kwalifikacji do głównego turnieju federacji PFL, którego stawką jest milion dolarów i mistrzowski pas.

Pojawiły się jednak problemy ze strony polskiej ambasady, o których zawodniczka mówiła w ostatnim wywiadzie dla fansportu.pl:

Niestety w czwartek zostało potwierdzone, że Sobek nie będzie mogła stoczyć pojedynku w Stanach Zjednoczonych. Menedżer Przemysław Kosiński przekazał, że zawodniczka nie dostała wizy pracowniczej:

– Niestety Karolina Sobek nie zawalczy na gali PFL, która miała się odbyć 3 lutego w Orlando, US. Powód – zawodniczka nie otrzymała wizy pracowniczej. Amerykańska organizacja pracuje nad innym terminem walki oraz załatwieniem wszystkich spraw wizowych.

Źródło: Twitter

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments