Szokujące doniesienia na temat polskiego zawodnika. Krzysztof Jotko złapany na dopingu!

Krzysztof Jotko zawalczy z Seanem Stricklandem. Zaskakujące kursy! Bukmacherzy wskazali wielkiego underdoga
Fot. Krzysztof Jotko, YouTube
Opublikowane 9 maja 2023, 17:55
przez Michal Przybycien
0
0
Brak komentarzy

Krzysztof Jotko nie przeszedł testów dopingowych, co oznacza, że nie wystąpi już w tegorocznym sezonie PFL. Polak został wykluczony z turnieju o milion dolarów!

W październiku 2022 roku, po ponad dziewięciu latach, Jotko rozstał się z UFC. W amerykańskiej organizacji zanotował bilans 11 zwycięstw i sześciu porażek. Ostatnią walkę stoczył w 1 października. Już w końcówce pierwszej rundy, poddał go wtedy Brendan Allen.

Jotko złapany na dopingu!

Jotko rozmawiał z kilkoma organizacjami. Ostatecznie, na początku bieżącego roku, ogłoszono, że Polak związał się z organizacją PFL i wystąpi w prestiżowym turnieju o milion dolarów. Niestety debiut Jotki nie potoczył się tak, jakby chciał tego zawodnik i jego kibice. Po niejednogłośnej decyzji przegrał z Willem Fleury.

To był jednak dopiero początek złych wiadomości dla polskiego zawodnika. Kolejny pojedynek miał stoczyć 8 czerwca, z Ty Floresem. Do starcia ostatecznie nie dojdzie. Polak bowiem nie przeszedł testów antydopingowych i został wykluczony z turnieju!

Nie podano, jakie substancje wykryto w organizmie Jotki. Poza nim, testów nie przeszło jeszcze trzech zawodników, w tym były rywal Jana BłachowiczaThiago Santos oraz Bruno Cappelozza i Rizvan Kuniev. Wszyscy czterej zostali wykluczeni z całego sezonu PFL.

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments