Adamek odpowiada Najmanowi! „Niszczy polski sport. Wchodzi do ringu i tylko patrzy gdzie się położyć”

Fot. YouTube
Opublikowane 15 maja 2023, 13:39
przez Przemek Krautz
145
5
8 komentarzy

Wygląda na to, że nie ma szans na pojedynek Tomasza Adamka z Marcinem Najmanem. Były mistrz świata ponownie w mocnych słowach wypowiedział się o freak fighterze.

„El Testosteron” od kilku tygodni prowokuje Adamka i rzuca mu wyzwanie poprzez swoje social media. W końcu pięściarz odpowiedział i zaproponował, że starcie może odbyć się pod warunkiem, iż wszystkie pieniądze zostaną przekazane na cele charytatywne.

Adamek mocno o Najmanie

Być może spodziewał się, że Najman się na to nie zgodzi, jednak ten bardzo szybko zaakceptował takie warunki. Jak się jednak okazuje, Adamek w najmniejszym stopniu nie jest zainteresowany takim pojedynkiem. W ostatnim wywiadzie dla TV Reklama przyznał, że walka z „El Testosteronem” to wstyd:

– Ja już kiedyś powiedziałem, że jeżeli walczę, to z prawdziwymi wojownikami. Nie walczę z show menami i klaunami. To, co on robi, niszczy polski sport czy MMA, czy to był boks, czy freak fighty. To jest niszczyciel polskiego sportu. Takim osobom powinno się zabierać licencję, jeśli walczą z licencją, bo nie znam tematu. Tak naprawdę z tego się śmieją ludzie.

– Niektórzy piszą po Internecie, a wchodzą do ringu, nawet ciężko mi wymówić to imię i nazwisko. Wchodzi do ringu, obserwuje matę, niby groźne oczy, a on patrzy, w którym rogu się położyć i w której sekundzie odklepać, bo to najlepiej mu wychodzi. (…) To jest wstyd z nim walczyć. 

Źródło: YouTube

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
145
5
Subscribe
Powiadom o
guest
8 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Gesior
Gesior
21 dni temu

Straszny prostak Pan Adamek

BART
BART
Reply to  Gesior
21 dni temu

Prostak to Ciebie zrobił

Zenek
Zenek
Reply to  BART
21 dni temu

Gorzej on był zrobiony z przypadku i nie mysli co pisze!!!

Zenek
Zenek
21 dni temu

Tomek jesteś mistrzem nad mistrze jak Andrzej Gołota i tak ma być a szlmemi niech idą zamiatać kible!!!!

Keraj
Keraj
Reply to  Zenek
21 dni temu

Panie Tomku rozumiem,że nie chce Pan walczyć z Panem Marcinem i to rozumiem ale słowo się żekło i powinien Pan wpłacić równowartość swojej gaży za walkę na rzecz biednych dzieci

Bodo im
Bodo im
Reply to  Keraj
21 dni temu

Czy ty czytasz że zrozumieniem?

Jan
Jan
Reply to  Keraj
20 dni temu

Słownik by się przydał

Michał
Michał
13 dni temu

W punkt. Wstyd z nim walczyć (z najmanem oczywiście)