Środa, 19 Czerwca, 2024

Adamek odpowiada Najmanowi! “Niszczy polski sport. Wchodzi do ringu i tylko patrzy gdzie się położyć”

Fot. YouTube
Opublikowane 15 maja 2023, 13:39
przez Przemek Krautz
145
5
4 komentarze

Wygląda na to, że nie ma szans na pojedynek Tomasza Adamka z Marcinem Najmanem. Były mistrz świata ponownie w mocnych słowach wypowiedział się o freak fighterze.

“El Testosteron” od kilku tygodni prowokuje Adamka i rzuca mu wyzwanie poprzez swoje social media. W końcu pięściarz odpowiedział i zaproponował, że starcie może odbyć się pod warunkiem, iż wszystkie pieniądze zostaną przekazane na cele charytatywne.

Adamek mocno o Najmanie

Być może spodziewał się, że Najman się na to nie zgodzi, jednak ten bardzo szybko zaakceptował takie warunki. Jak się jednak okazuje, Adamek w najmniejszym stopniu nie jest zainteresowany takim pojedynkiem. W ostatnim wywiadzie dla TV Reklama przyznał, że walka z “El Testosteronem” to wstyd:

– Ja już kiedyś powiedziałem, że jeżeli walczę, to z prawdziwymi wojownikami. Nie walczę z show menami i klaunami. To, co on robi, niszczy polski sport czy MMA, czy to był boks, czy freak fighty. To jest niszczyciel polskiego sportu. Takim osobom powinno się zabierać licencję, jeśli walczą z licencją, bo nie znam tematu. Tak naprawdę z tego się śmieją ludzie.

– Niektórzy piszą po Internecie, a wchodzą do ringu, nawet ciężko mi wymówić to imię i nazwisko. Wchodzi do ringu, obserwuje matę, niby groźne oczy, a on patrzy, w którym rogu się położyć i w której sekundzie odklepać, bo to najlepiej mu wychodzi. (…) To jest wstyd z nim walczyć. 

Źródło: YouTube

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
145
5
Subscribe
Powiadom o
guest
4 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Keraj
Keraj
1 rok temu

Panie Tomku rozumiem,że nie chce Pan walczyć z Panem Marcinem i to rozumiem ale słowo się żekło i powinien Pan wpłacić równowartość swojej gaży za walkę na rzecz biednych dzieci

Bodo im
Bodo im
Reply to  Keraj
1 rok temu

Czy ty czytasz że zrozumieniem?

Jan
Jan
Reply to  Keraj
1 rok temu

Słownik by się przydał

Michał
Michał
1 rok temu

W punkt. Wstyd z nim walczyć (z najmanem oczywiście)