Tomasz Adamek komentuje sytuację polityczną w Polsce! „Uważam, że obecnie jest…”

Fot. YouTube
Opublikowane 29 czerwca 2023, 09:50
przez Przemek Krautz
7
1
3 komentarze

Tomasz Adamek w ostatnim wywiadzie miał okazję wypowiedzieć się na temat sytuacji politycznej w Polsce. Jego słowa bez wątpienia zaskoczą wielu kibiców.

Jeden z najlepszych polskich pięściarzy sam próbował swoich sił w polityce. Były mistrz świata w 2014 roku kandydował do Parlamentu Europejskiego jako członek Solidarnej Polski. Partii jednak nie udało się przekroczyć progu wyborczego.

Adamek o sytuacji politycznej w Polsce

Teraz w ostatnim wywiadzie dla Przeglądu Sportowego został zapytany o potencjalny powrót do polityki. Przyznał, że nie jestem nim zainteresowany i zszokował swoimi słowami o aktualnej sytuacji na scenie politycznej:

– Nie ma mowy. Niech rządzą, są tam mądrzy, wykształceni ludzie w polityce. Wiedzą, co robić, by było dobrze w Polsce. Uważam, że obecnie jest dobrze, a teraz wszystko zależy od tego, jak ludzie zagłosują jesienią.

– Nie jestem w Polsce często, ale najbardziej widzę, jak ludzie narzekają. Wszyscy narzekają, a mało kto jest zadowolony. Nie wiem, czy tak wszędzie jest, czy tylko Polacy tak narzekają. By nie narzekać, trzeba iść głosować. Iść za głosem serca. Wtedy nikt nie będzie narzekał. Najwięcej narzekają ci, którzy nie idą głosować.

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
7
1
Subscribe
Powiadom o
guest
3 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Andrew Tate
Andrew Tate
2 miesięcy temu

ALE MĄDRY 😅😅😅

Pawel
Pawel
2 miesięcy temu

Tomek w polityce to był żart, który nie powinien się wydarzyć. Nie zmienia to faktu że z obecnej władzy ja jestem zadowolony 🙂

Mat
Mat
Reply to  Pawel
2 miesięcy temu

A z czego ty jesteś zadowolony ?