Paweł Bomba nie zawalczy na Clout MMA!? Jest ścigany listem gończym!

Fot. Clout MMA
Opublikowane 4 sierpnia 2023, 13:24
przez Przemek Krautz
6
11
2 komentarze

Wszystko wskazuje na to, że nie ma najmniejszej szansy, aby Paweł Bomba stoczył swój pojedynek podczas sobotniej gali Clout MMA 1.

Pod koniec maja „Scarface” wyszedł na wolność z więzienia i jak się okazało, odbywa przerwę w trakcie odbywania dwuletniej kary. Niedługo później został ogłoszony jako zawodnik nowej organizacji i miał zmierzyć się z debiutującym w formule MMA Dominikiem Pudzianowskim.

Freak fighter wziął udział we wszystkich programach i konferencjach poprzedzających galę, jednak w klatce już go nie zobaczymy. Jakiś czas temu został zgłoszony do prokuratury przez Maję Staśko. W odpowiedzi otrzymała wiadomość, że „Scarface” został zwolniony ze względów zdrowotnych.

„Scarface” wraca za kraty!

Sąd Okręgowy w Elblągu przekazał, że zgłoszeniem zajmie się kurator, który sprawdzi, czy freak fighter korzysta z przerwy zgodnie z jej przeznaczeniem. Zaledwie dzień przed galą sprawa została rozpatrzona na niekorzyść zawodnika Clout MMA.

Jak przekazała Maja Staśko, zgodnie ze słowami rzecznika sądu odwołano jego przerwę i wydano za nim list gończy. Oznacza to, że najprawdopodobniej jeszcze dzisiaj znajdzie się ponownie w zakładzie karnym:

– Sąd penitencjarny podjął właśnie decyzję w sprawie Pawła B.: przerwa w wykonaniu kary została odwołana, nakazano doprowadzenie do zakładu karnego i zarządzenie poszukiwania skazanego listem gończym – mówi Tomasz Koronowski, Rzecznik Prasowy Sądu Okręgowego w Elblągu.

Co ciekawe, kilka dni wcześniej miała miejsce podobna sytuacja. W gali Clout MMA 1 udziału nie może wziąć także ”Jarek Ninja”, który miał zmierzyć się z Konradem Karwatem. Tak samo jak „Scarface” ma do odbycia karę pozbawienia wolności i w ostatniej chwili organizacja musiała znaleźć zastępstwo na jego miejsce.

Informacje dotyczące Pawła Bomby potwierdził także dziennikarz Kuba Wątor, który na Twitterze napisał:

– Sąd Okręgowy w Elblągu odwołał przerwę w wykonywaniu kary więzienia w stosunku do Pawła Bomby. Zarządził doprowadzenie go do zakładu karnego i jednocześnie wystawił za nim list gończy. Wygląda na to, że z karty walk @cloutmma spadnie kolejna walka.

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
6
11
Subscribe
Powiadom o
guest
2 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
trackback
Zaskakujący rywal Pudzianowskiego! Brat legendy KSW zmierzy się z byłym piłkarzem – FanSportu.pl – MMA , Boks, najnowsze wiadomości z świata sportu.
6 miesięcy temu

[…] Clout MMA i miał zmierzyć się z debiutującym w formule MMA Dominikiem Pudzianowskim. Niestety wydany został list gończy i Bomba został wycofany z karty […]

trackback
Clout MMA. Pudzianowski rozbity! Błażej Augustyn wygrywa po trzyrundowej dominacji! [WIDEO] – FanSportu.pl – MMA , Boks, najnowsze wiadomości z świata sportu.
6 miesięcy temu

[…] do ogromnego zamieszania i nie zobaczyliśmy wyczekiwanego przez kibiców pojedynku z udziałem Pawła Bomby. Federacja przygotowała jednak […]

WIDEO