Wtorek, 16 Lipca, 2024

Clout MMA wiedziało, że Bomba nie zawalczy? Federacja komentuje słowa freak fightera!

Fot. Clout MMA
Opublikowane 10 sierpnia 2023, 10:54
przez Przemek Krautz
0
1
Brak komentarzy

Federacja Clout MMA postanowiła zareagować na nagranie opublikowane przez Pawła Bombę, który miał zawalczyć na sobotniej gali.

“Scarface” podczas pierwszej edycji miał zmierzyć się z Dominikiem Pudzianowskim. Starcie zostało jednak odwołane po tym, jak sąd wydał list gończy za freak fighterem. Została bowiem podjęta decyzja o zakończeniu jego przerwy w odbywaniu kary pozbawienia wolności.

Clout MMA komentuje nagranie Bomby

Bomba nie wziął udziału w gali, jednak nadal pozostaje na wolności. Na swoich social mediach wyjaśnił całą sprawę i przekazał, że i tak nie zobaczylibyśmy go w klatce, gdyż nie pozwala na to jego aktualny stan zdrowia:

– Mi stan zdrowia nie pozwoliłby na to, żeby brać udział w walce. Zająłem się promocją, rozbawiłem was najlepiej, jak potrafiłem. Zrobiłem kabaret na konferencjach, pośmialiśmy się z Najmana, jego fajnych włosów i umiejętności. Dalej będę was rozśmieszał najlepiej, jak potrafię. Mam nadzieję, że się wam podobało.

Dziennikarz Kuba Wątor zasugerował, że federacja celowo wprowadziła w błąd swoich odbiorców, aby ci wykupili PPV na walkę Bomby. Clout MMA w odpowiedzi skomentował jego wpis i wyjaśniło, że każdy zawodnik podpisuje kontrakt na starcie w klatce:

– Każdy zawodnik CLOUT MMA podpisuje umowę z organizacją na szeroki zakres świadczeń promocyjnych i występ w klatce.

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
1
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO