Shamaev komentuje pomysł Oknińskiego na walkę Labryga vs Minda! „Ja go nie znam… Kim jest Minda?”

Fot. Clout MMA/YouTube
Opublikowane 13 sierpnia 2023, 12:49
przez Przemek Krautz
3
3
2 komentarze

Arbi Shamaev zabrał głos w sprawie swojego podopiecznego Denisa Labrygi i skomentował pomysł na pojedynek z Kamilem Mindą.

Zawodnik Clout MMA we freak fightach ma już za sobą dwie walki. W debiucie błyskawicznie pokonał Konrada Karwata, a w ostatnim starciu zmierzył się z Dawidem Załęckim. Mimo że „Crazy” był skazywany na porażkę, to stoczył wyrównaną odsłonę, jednak przegrał przez poważne rozcięcie nogi.

Trener Shamaev o Labrydze

W ostatnim wywiadzie dla Artura Przybysza o zawodnika zapytany został jego trener Arbi Shamaev, który przyznał, że Labrygi nie można nazwać freak fighterem. Wybrał jednak drogę freakową, która na początku kariery w sportach walki może przynieść znacznie większe korzyści:

– Nie uważam, że Labryga jest freakiem. Nie jest freakiem. Jest bardzo dobrym materiałem na zawodnika wagi ciężkiej. Chcesz powiedzieć, że jego ostatni rywal był słaby? Niejednego małolata by narąbał. Są dwie drogi. Idziesz na zawodowstwo i zarabiasz 3-4 tysiące za walkę i walczysz co miesiąc, musisz przetrwać. Poszedł drugą drogą. Chcemy robić medialną pracę. On nie szuka łatwego wyzwania, nie można powiedzieć, że na WOTORE miał słabych przeciwników, nie można powiedzieć, że z byle kim walczył.

Padło również pytanie o pomysł na walkę z Kamilem Mindą, do której nawołuje trener Mirosław Okniński, sugerując że Labryga wybiera sobie łatwych rywali do budowania rekordu:

– Ale on… To ja muszę wiedzieć, nie ujmując, kim jest Kamil Minda, bo ja go nie znam. Ja mam swoje plany, niech najpierw zaleczy kontuzje, będziemy musieli poczekać na Labrygę, bo jeszcze go ze złamaną stopą dopuściłem. Nie było żadnego słabego przeciwnika dla Labrygi.

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
3
3
Subscribe
Powiadom o
guest
2 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Ko labryga
Ko labryga
6 miesięcy temu

Nie było żadnego mocnego przeciwnika dla labryki

Ko Minda
Ko Minda
6 miesięcy temu

Ja też tego shamaeva nie znam kim on jest ?

WIDEO