Czwartek, 18 Lipca, 2024

Walka z Labrygą na specjalnych zasadach? Denis ma szalony pomysł na pojedynek! [WIDEO]

fot. Clout MMA/YouTube
Opublikowane 24 października 2023, 19:19
przez Jakub Hryniewicz
1
5
Brak komentarzy

Denis Załęcki w najnowszym wywiadzie przed Clout MMA 2 dla Fansportu TV wypowiedział się na temat walki z Denisem Labrygą. “Bad Boy” zdradził w jakiej formule chciałby się spotkać ze swoim nie tylko medialnym oponentem.

Ewentualny pojedynek między tymi dwoma zawodnikami wisi w powietrzu od dłuższego czasu. Labryga od dawna mówił, że chce walki z Załęckim, a po ostatnich wydarzeniach praktycznie pewnym jest, że zobaczymy to starcie w przyszłym roku.

Sprawdź kurs w ETOTO

Zyskaj 2 222 zł na start w ETOTO! Zgarnij pakiet powitalny legalnego polskiego bukmachera.
Kod promocyjny FANSPORTU
Hazard może uzależniać. Graj tylko u legalnych bukmacherów. Gra u nielegalnych jest zabroniona i grozi konsekwencjami prawnymi.

Póki co panowie na najbliższej gali Clout MMA zmierzą się z innymi rywalami. “Bad Boy” zamknie kartę walk starciem z Omielańczukiem, zaś Labryga w formule K-1 spotka się z Kamilem Mindą. W ubiegłym tygodniu doszło do wymiany słownej Denisów na Roaście, co zakończyło się rękoczynami.

Wielu kibiców już teraz chciałoby to starcie obejrzeć. Załęcki w rozmowie z Fansportu TV powiedział, że już od początku przyszłego roku zacznie treningi z kopnięciami, ale z Denisem Labrygą chciałby się spotkać w takiej formule, że nie będzie można wykonać kroku wstecz.

Od stycznia zaczynam kopać. Od kwietnia-maja, czy z Labrygą, czy z kimś, jak zasłuży na waleczkę, to wychodzimy tylko i wyłącznie boksersko. Jak nie to niech spi…, mam innych zawodników do obicia – powiedział Denis, po czym zdradził swój pomysł na pojedynek z Labrygą. – Ja bym chciał z nim wyjść w małej klatce, żeby nikt nie mógł zrobić kroku wstecz. Tak jak rzymska klatka, ale o połowę jeszcze mniejszą. Niech udowodni, że jest silniejszy ode mnie, że się nie cofa, w takiej klatce, że nie będzie gdzie uciekać. Gdzie zobaczymy, kto przyjmie bombę i nie padnie. Czy będzie szedł do przodu, czy będzie klękał jak Kubiszyn w każdej rundzie.

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
1
5
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO