Czwartek, 18 Lipca, 2024

Denis ostatni raz twarzą w twarz z Omielańczukiem! Ogromne emocje przed walką [WIDEO]

Fot. YouTube
Opublikowane 28 października 2023, 10:55
przez Przemek Krautz
1
0
Brak komentarzy

Za nami oficjalna ceremonia ważenia i ostatnie face-to-face przed galą Clout MMA 2, podczas której dojdzie do wielu emocjonujących zestawień.

Ogromna część kibiców czeka na main event, w którym Denis Załęcki wyjaśni konflikt z Danielem Omielańczukiem. Pomiędzy zawodnikami jest bardzo dużo złej krwi i jak przyznał sam weteran wagi ciężkiej, jest to pierwsze starcie w jego bogatej karierze, kiedy naprawdę nienawidzi swojego rywala.

Walki Clout MMA 2 obstawić może wyłącznie u bukmachera eFortuna.pl. Na start czekają na was znakomite bonusy, a przede wszystkim aż trzy zakłady bez ryzyka! To znaczy, że stawka za pierwsze kupony kolejno do 100, 200 oraz 300 zł zostanie zwrócona przez Fortunę.

Obstaw i Clout MMA 2 bez ryzyka!

TypKursBukmacher
Daniel Omielańczuk1.25eFortuna.pl
REMIS30.00eFortuna.pl
Denis Załęcki3.21eFortuna.pl

Ostatnie face-to-face przed walką

Dotychczas w większości pojedynków przewagę kilogramów miał “Bad Boy”. Tym razem jednak na wagę znacznie więcej wniósł bardziej doświadczony Omielańczuk. Reprezentant WCA waży 112,6 kg natomiast Załęcki 103,8 kg.

Zawodnicy po raz ostatni stanęli też twarzą w twarz. Co ciekawe, ich face-to-face odbyło się w specjalnej klatce, aby dzień przed galą uniknąć awantur. Doszło już bowiem do starcia pomiędzy bohaterami main eventu.

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
1
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO