Marcin Różalski wspomina kuriozalną historię z osiedla! „Odwraca się do mnie i pyta, czy ma zadzwonić po Różala”

Fot. YouTube
Opublikowane 9 listopada 2023, 15:07
przez Przemek Krautz
9
7
Brak komentarzy

Marcin Różalski w ostatnim wywiadzie powrócił do dawnych czasów i opowiedział kuriozalną historię, kiedy doszło do ulicznej bójki.

„Różal” to były kickboxer i zawodnik KSW, który przez lata dostarczał kibicom ogromnych emocji. Między innymi sięgnął po mistrzowski pas największej polskiej organizacji podczas historycznej gali Colosseum, która odbyła się na Stadionie Narodowym.

Sprawdź kurs w Superbet

3 754 zł bonusu na start w Superbet! Wysokie kursy, dwa freebety na początek i atrakcyjny pakiet powitalny.
Kod promocyjny FANSPORTU
Hazard może uzależniać. Graj tylko u legalnych bukmacherów. Gra u nielegalnych jest zabroniona i grozi konsekwencjami prawnymi.

Marcin Różalski wspomina uliczne bójki

Weteran ma także na swoim koncie profesjonalną walkę na gołe pięści, jednak nie ukrywa, że takie starcia nie są dla niczego niczym nowym, gdyż w przeszłości wielokrotnie zdarzało mu się bić na ulicy. W ostatnim wywiadzie dla TV Reklama opowiedział nawet ciekawą historię.

Jak się okazuje, nie raz zdarzało się, że osoby, z którymi się konfrontował, nie miały pojęcia, iż stoją naprzeciwko „Różala”:

– Miałem z 25 lat i idzie taki chłopak szeroko i trącił mnie barkiem. Ja mu zwracam uwagę, a on się odwraca i do mnie agresywnie: „Ty, a zadzwonić po Różala?”. W pewnym momencie mówię no nie prawda, żart. Ale widzę, że on się na mnie zasadza. A ja mam wytatuowane „Różal” i mówię do niego: „Zadzwoń, żeby cię z urazówki odebrali”. Został poturbowany, że tak powiem. Miałem kilka takich sytuacji, że ludzie się powoływali na mnie do mnie.

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
9
7
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments