Czwartek, 18 Lipca, 2024

Michał Pasternak ostrzega, że może nie dojść do starcia z Zadorą! “Jak to zrobi, nie będzie walki”

fot. FAME
Opublikowane 10 listopada 2023, 13:43
przez Jakub Hryniewicz
1
2
Brak komentarzy

Na gali FAME: Reborn oficjalnie dojdzie do rozwiązania konfliktu Michała Pasternaka z Dominikiem Zadorą. “Wampir” zdradził w ostatnim wywiadzie, jakie zachowanie rywala, delikatnie mówiąc, wyprowadziłoby go z równowagi.

Konflikt między zawodnikami narasta od ładnych kilku miesięcy. Panowie od dawna rzucają w swoim kierunku mocne słowa i jedynym pytaniem było, kiedy i w jakiej formule spotkają się w klatce Fame MMA. Odpowiedź na nie poznaliśmy przed kilkoma dniami.

Sprawdź kurs w STS

1 660 zł na start w STS! Największy polski bukmacher. Załóż konto i oglądaj wszystkie gale UFC!
Kod promocyjny FANSPORTU
Hazard może uzależniać. Graj tylko u legalnych bukmacherów. Gra u nielegalnych jest zabroniona i grozi konsekwencjami prawnymi.

Pełna złej krwi walka została włączona do rozpiski FAME: Reborn. Fighterzy z zawodową przeszłością zmierzą się w boksie na małe rękawice. Początkowo miało to być Muay Thai, a o zmianie wypowiedział się Domnik Zadora. Głos w tej sprawie zabrał też Michał Pasternak w rozmowie z kanałem MMA – Bądź na bieżąco.

Hubert Mściwujewski zapytał też popularnego “Wampira”, czy mogą mu “puścić hamulce” podczas spotkania z “Japońskim Drwalem”. Podopieczny Mirosława Oknińskiego przyznał, że jeśli rywal doprowadzi do rękoczynów, wówczas w ogóle nie dojdzie do pojedynku.

W momencie, kiedy Zadora mnie uderzy, nie będzie walki. On nie jest dla mnie żadnym wyzwaniem, jakbyśmy mieli gdzieś się spotkać i on by chciał się ze mną bić. Takie są fakty. Jeśli on myśli inaczej… to fajnie. Cenię ludzi odważnych.

Ale nie wyobrażam sobie sytuacji, że on nagle podchodzi i zaczyna gdzieś mnie popychać, nie daj Boże mnie uderzy. To już jest przegięcie pały. Ja mam świadomość tego, że będę musiał się bronić. A jak ja zacznę się bronić, to dla niego się to skończy źle.

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
1
2
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO