Wtorek, 27 Lutego, 2024

Denis Labryga mocno o Natanie! Komentuje nagranie z treningu

Fot. Clout MMA/YouTube
Opublikowane 22 listopada 2023, 14:02
przez Przemek Krautz
8
14
Brak komentarzy

Denis Labryga postanowił zareagować na nagranie opublikowane przez Natana Marconia. W mocnych słowach wypowiedział się na jego temat.

Zawodnik FAME postanowił, że będzie atakował innych freak fighterów i w kontrowersyjny sposób zdobywał rozgłos oraz kolejne walki. Jak widać, jego plan się sprawdza, gdyż ma zmierzyć się na Clout MMA z Denisem Załęckim. Nie wykluczone, że czeka go też inny pojedynek.

Sprawdź kurs w STS

1 660 zł na start w STS! Największy polski bukmacher. Załóż konto i oglądaj wszystkie gale UFC!
Kod promocyjny FANSPORTU
Hazard może uzależniać. Graj tylko u legalnych bukmacherów. Gra u nielegalnych jest zabroniona i grozi konsekwencjami prawnymi.

Labryga uderza w Natana

Ponownie głos zabrał bowiem Denis Labryga, który postanowił wbić szpilkę w Natana i tak zareagował na opublikowany przez niego urywek z treningu:

– Żebyś ty cio*o był taki mocny na tarczach, jak i w walkach, które stoczyłeś, a nie w gębie, która straciła u wszystkich szacunek dosłownie u wszystkich. Nawet psy się z ciebie śmieją kiepie.

Długo nie trzeba było czekać na odpowiedź. Natan zamieścił nagranie, w którym zapowiedział, że zamierza wyjaśnić zarówno Labrygę, jak i Denisa Załęckiego:

– Odpuściłem ci, skupiłem się na innych, ale widzę, że nadal to samo. Po pierwsze nie psy, tylko policja. Jesteś w moim świecie, ja decyduję o zasadach. Ja decyduję o tym, co ty widzisz. A ty, razem z Załęcką jesteście weryfikowani na Clout MMA niedługo.

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
8
14
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO