Poniedziałek, 4 Marca, 2024

Mateusz Rębecki wzbudza strach! Zdradził, ilu rywali odmówiło mu walki

Fot. YouTube
Opublikowane 25 listopada 2023, 14:49
przez Jakub Hryniewicz
17
1
Brak komentarzy

Mateusz Rębecki w najnowszym odcinku Oktagon Live zdradził, ilu przeciwników odmówiło mu dotychczas walki w UFC. Polski zawodnik powiedział też, kiedy ponownie chciałby znaleźć się w oktagonie.

Były mistrz wagi lekkiej FEN w UFC ma za sobą 3 pierwsze walki w oktagonie. Rębecki przekonującą decyzją pokonał Nicka Fiore, w 2. rundzie skończył ciosami Loika Radzhabova i ostatnio w Madison Square Garden szybko poddał Robertsa.

Tuż po walce na UFC 295 „Rebeasti” wystosował prośbę, by jego kolejnym przeciwnikiem był ktoś z top 15 dywizji lekkiej. Zawodnik przygotowujący się m. in. w American Top Team ponowił też zawołanie wielu innych rodaków z organizacji, by ta wróciła w końcu do Polski.

Sprawdź kurs w ETOTO

Zyskaj 2 222 zł na start w ETOTO! Zgarnij pakiet powitalny legalnego polskiego bukmachera.
Kod promocyjny FANSPORTU
Hazard może uzależniać. Graj tylko u legalnych bukmacherów. Gra u nielegalnych jest zabroniona i grozi konsekwencjami prawnymi.

Rębecki zdradził, ilu rywali odmówiło mu walki!

W rozmowie z Maciejem Turskim w programie Oktagon Live Mateusz Rębecki przyznał, że o ile obie te kwestie chodzą mi po głowie, to marzenie na ten moment ma zupełnie inne. Wiąże się ono z kolejną walką, którą „Rebeasti” chciałby stoczyć w pierwszym kwartale przyszłego roku:

– Sprawa jest rozwojowa. Nie ukrywam, że chciałbym znaleźć się w top 15, więc trzeba brać kogoś, kto tam jest. Ale nie jest to cel główny. Bardziej zależy mi, żeby wcisnęli na co-main event. Luty-marzec, Apex, to jest takie na tę chwilę marzenie. Wydaje mi się, że realne.

Rębecki zwrócił też, z dużym dystansem, uwagę na oponentów, których stawiała przed nim organizacja. Warto przypomnieć, że zarówno przed debiutem, jak i ostatnim pojedynkiem rywale zmieniali się niemal na ostatnią chwilę. Mateusz zdradził też, ilu dotychczas fighterów odmówiło mu walki w oktagonie:

Sam jestem zły, że dają mi takich… Słuchajcie, no to są mocni przeciwnicy. Ale! Też jest zarzucane mi, że to nie jest typowa czołówka. Ale w ciągu tego roku żeby nie skłamać… z 15. zawodników odmówiło mi walki. Ja nigdy nie wybierałem, nigdy. Nawet w FENie jak byłem – to oni sami odmawiają, albo kalkulują.

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
17
1
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO