Wtorek, 27 Lutego, 2024

Marcin Bandel wraca do klatki! Polak stanie do obrony pasa Brave CF!

Fot. Brave CF
Opublikowane 4 grudnia 2023, 21:39
przez Jakub Hryniewicz
0
0
Brak komentarzy

Już jutro Marcine Bandel przystąpi do pierwszej obrony pasa wagi super średniej organizacji Brave CF! Rywalem „Bomby” będzie niepokonany Kamal Magomedov.

Popularny „Bomba” nie przegrał żadnego z ostatnich czterech wyjść do klatki. Fighter i trener Zenithu Łódź w ubiegłym roku potrzebował zaledwie 90 sekund na poddanie rywala i sięgnięcie po tytuł kategorii super półśredniej (do 175 funtów).

Bandel ma już na swoim koncie 30 pojedynków w klatce, a w swojej kilkunastoletniej karierze występował między innymi w UFC. Niestety ta przygoda zakończyła się po 2. przegranych walkach.

Już jutro Marcin Bandel wystąpi w co-main evencie gali Brave CF 77. Polak będzie bronił pasa przeciwko Kamalowi Magomedovi. Rosjanin ma perfekcyjny rekord 10-0 i w tym roku świętował 10-lecie zawodowej kariery. Żaden z pojedynków 32-latka nie zakończył się decyzją, a 6-krotnie poddawał rywali.

Gala z udziałem „Bomby” rozpocznie się we wtorek 5 grudnia o godzinie 16:00. Dziś Marcin Bandel stanął na wadze i wypełnił limit kategorii super półśredniej.

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments