Środa, 24 Lipca, 2024

Labryga zabrał głos po spotkaniu z Natanem na konferencji! Mocne słowa zawodnika Clout MMA

Fot. YouTube/Clout MMA
Opublikowane 5 grudnia 2023, 13:21
przez Przemek Krautz
0
6
Brak komentarzy

Denis Labryga zabrał głos po spotkaniu z Natanem Marconiem. W mocnych słowach wypowiedział się na temat zawodnika FAME MMA. 

W miniony poniedziałek odbyła się konferencja przed galą FAME: Reborn. Podczas wydarzenia nie zabrakło dużych emocji, a także dymów z udziałem Natana. Między innymi podczas udzielania wywiadów rzucił się na “Polaka”, po czym stwierdził, że nie zamierza z nim walczyć.

Labryga o spotkaniu z Natanem

Sprawdź kurs w Superbet

3 755 zł bonusu na start w Superbet! Wysokie kursy, dwa freebety na początek i atrakcyjny pakiet powitalny.
Kod promocyjny FANSPORTU
Hazard może uzależniać. Graj tylko u legalnych bukmacherów. Gra u nielegalnych jest zabroniona i grozi konsekwencjami prawnymi.

Doszło również do spotkania Marconia z Denisem Labrygą, w którego od dłuższego czasu wbija szpilki poprzez social miedia i nie szczędzi ostrych słów pod jego adresem. Kibice z całą pewnością wyobrażali sobie inaczej konfrontację freak fighterów, jednak Denis ma kontuzję, przez co porusza się o kulach i nie wdał się w awanturę z Natanem.

Na tym jednak nie koniec, gdyż po wszystkim zabrał głos i skomentował swoje spotkanie z zawodnikiem FAME. Zapowiedział, że musi dojść do zdrowia, a potem możemy spodziewać się rozwinięcia sytuacji:

– Nie przyjechałem specjalnie dla ciebie, tylko przy okazji jak byłem w Łodzi, to wpadłem. Dalej trwa twój panel i tak mnie to znudziło, że postanowiłem stamtąd wyjść. Powiem szczerze, że gówna się nie tyka sprzedawczyku, bo śmierdzi. Wyzdrowieję i będzie cacy.

Zobacz inne wywiady po konferencji FAME: Reborn.

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
6
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO