Czwartek, 23 Maja, 2024

Jesteś chętny na walkę? Tomasz Narkun szuka rywala w drodze do UFC!

Fot. KSW
Opublikowane 28 kwietnia 2024, 10:14
przez Przemek Krautz
0
0
Brak komentarzy

Dwa tygodnie przed galą SBS 5 w Szczecinie, Tomasz Narkun wciąż nie ma przeciwnika. “Berserker” jest gotów na wyzwanie każdego, kto chce stanąć mu na drodze do UFC.

Tomasz Narkun powróci do klatki na gali Seaside BattleS MMA 5 która odbędzie się w Teatrze Letnim w Szczecinie, 11 maja. Niestety, federacja nadal poszukuje rywala dla byłego mistrza KSW i szuka chętnych na pojedynek.

Dziś na oficjalnym profilu organizacji pojawiła się grafika wraz z ogłoszeniem. Treść sugeruje, że Tomasz Narkun jest gotów stawić czoła każdemu przeciwnikowi, kto zechce stanąć na jego drodze do podpisania kontraktu z UFC.

Tym samym podejmuje spore ryzyko, gdyż ewentualna porażka z przeciwnikiem nisko notowanym lub mało znanym może przekreślić jego szanse na dostanie się do wymarzonej organizacji. Cała sytuacja została także negatywnie odebrana przez kibiców.

Jeszcze kilka lat temu Narkun był nie do zatrzymania w KSW, a teraz musi szukać ochotników do walki na lokalnych galach:

– Jesteś chętny stanąć Tomkowi na drodze do marzeń? Czy Tomasz Narkun dopisze 3-cie zwycięstwo w organizacji SBS i zostanie zawodnikiem UFC??? Przekonamy się 11 maja.

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO