Minda idzie po szybki nokaut! Zapowiada niespodziankę w pierwszej rundzie! [WIDEO]

Fot. YouTube/Clout MMA
Opublikowane 31 stycznia 2024, 11:50
przez Jakub Hryniewicz
0
0
Brak komentarzy

Choć Kamil Minda jest skazywany na porażkę w starciu z Danielem Omielańczukiem, to sam zapowiada dużą niespodziankę. Do starcia obu panów dojdzie na gali Clout MMA 4.

Daniel Omielańczuk dołączył do organizacji, by rozwiązać konflikt z Denisem Załęckim. Udało mu się to uczynić już w debiucie, ale weteran MMA zakończył na tym swojego udziału w świecie freak fightów. Na pojedynek wyzywał go między innymi „Wielki Bu”.

Sprawdź kurs w eFortuna.pl

Odbierz 3x zakład bez ryzyka do 100zł! Za samą rejestrację zgarniasz 20 zł!
Kod promocyjny FANSPORTU
Hazard może uzależniać. Graj tylko u legalnych bukmacherów. Gra u nielegalnych jest zabroniona i grozi konsekwencjami prawnymi.

Nim Omielańczuk spotka się w klatce z Patrykiem Masiakiem, czeka go starcie z innym doświadczonym zawodowcem. Na najbliższej gali Clout MMA 4 Daniel w formule bokserskiej zmierzy się z Kamilem Mindą.

Tę walkę, jak i wszystkie inne z karty, obstawisz na stronie oraz w aplikacji bukmachera Fortuna. Zakładając nowe konto możecie skorzystać z kapitalnej oferty powitalnej. Gracze otrzymają 20 zł za rejestrację i dodatkowe 10 zł do pierwszego depozytu.

To jednak nie wszystko, gdyż każdy nowy użytkownik dostaje aż trzy zakłady do 100 złotych bez ryzyka! Jeśli trzy pierwsze kupony do 100 złotych okażą się przegrane, pieniądze wrócą na konto gracza.

Zarejestruj się i odbierz bonusy na Clout MMA 4

TYPYKURSYBUKMACHER
Zwycięstwo Daniela Omielańczuka1.50Fortuna
Zwycięstwo Kamila Mindy2.25Fortuna

Jak widać po powyższych kursach, zawodnik Akademii Sportów Walki Wilanów jest skazywany na porażkę. Kamil Minda w rozmowie z Fansportu TV zastrzegł jednak, by kibice nie mrugali od pierwszych chwil walki. „King Kong” zapowiedział bowiem, iż wszystko może skończyć się naprawdę szybko.

Daniel ma bardzo duże doświadczenie, bardzo dużo walk toczył w stójce. Uważam, że ma ją na wysokim poziomie, ale niestety – na gorszym niż moja. Czeka go ciężki bój ze mną. Mi się wydaje: pierwsza runda i nie mrugajcie. Będzie się działo, naprawdę, pierwsze sekundy i tu może być nieoczekiwany rezultat, bo większość stawia na Daniela. A ja chcę wszystkim zamknąć usta.

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO