Dana White wściekły! Ostro reaguje po zamieszaniu z walką Poirier vs Saint-Denis

Fot. YouTube
Opublikowane 2 lutego 2024, 10:50
przez Przemek Krautz
0
0
Brak komentarzy

Przed galą UFC 299 doszło do ogromnego zamieszania z co-main eventem. Dana White mocno zareagował i nie gryzł się w język, odpowiadając dziennikarzowi.

Podczas wydarzenia w Miami Dustin Poirier ma zmierzyć się z Benoitem Saint-Denisem. Kibice nie mogą doczekać się zestawienia, a wielu fanów faworyzuje Francuza, który ma za sobą fenomenalną serię zwycięstw i może być kolejną dużą gwiazdą.

Sprawdź kurs w Superbet

3 754 zł bonusu na start w Superbet! Wysokie kursy, dwa freebety na początek i atrakcyjny pakiet powitalny.
Kod promocyjny FANSPORTU
Hazard może uzależniać. Graj tylko u legalnych bukmacherów. Gra u nielegalnych jest zabroniona i grozi konsekwencjami prawnymi.

Dana White uderza w dziennikarza

Niespodziewanie jednak Poirier przekazał, że do walki nie będzie, gdyż nie doszedł do porozumienia z federacją i zestawienie zostało ogłoszone bez podpisania kontraktu. Głos w sprawie zabrał dziennikarz Guilherme Cruz, który dolał oliwy do ognia.

Stwierdził, że trener Francuza, z którym rozmawiał kilka tygodni wcześniej, także nic nie wiedział o walce. Na jego słowa ostro zareagował szef UFC. Opublikował prywatną konwersację z zawodnikiem, w której rozmawiali na temat ogłoszenia walki.

Nie szczędził również ostrych słów pod adresem Cruza i napisał:

– Hej, Guilherme Cruz, pie…l się kanalio – To nie wszystko, gdyż dodał kolejny wpis skierowany do dziennikarza – Wy dziennikarze jesteście takimi gnojami. Napiszecie jakikolwiek click-bait, żeby być pierwsi, nie żeby być rzetelni. Dlatego nikt wami nie ufa ani was nie lubi. Guilherme Cruz.

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO