Kanał Sportowy ma już poniżej miliona subskrypcji! Kolejni widzowie odchodzą!

Fot. YouTube
Opublikowane 8 lutego 2024, 11:06
przez Przemek Krautz
8
2
2 komentarze

Krzysztof Stanowski wyraźnie wygrywa wojnę z dawnymi współpracownikami. Jak się okazuje, Kanał Sportowy stracił wielu subskrybentów.

W październiku ubiegłego roku Stanowski postanowił odejść z Kanału Sportowego i sprzedał swoje udziały. Następnie szczegółowo opisał swój spór z pozostałymi twórcami projektu i popadł w jeszcze większy konflikt zwłaszcza z Mateuszem Borkiem.

Sprawdź kurs w Superbet

3 754 zł bonusu na start w Superbet! Wysokie kursy, dwa freebety na początek i atrakcyjny pakiet powitalny.
Kod promocyjny FANSPORTU
Hazard może uzależniać. Graj tylko u legalnych bukmacherów. Gra u nielegalnych jest zabroniona i grozi konsekwencjami prawnymi.

Problemy Kanału Sportowego

Niedługo później zapowiedział start własnego kanału, a ten, z którego odszedł, stracił w kilka dni około 50 tysięcy subskrybentów. Jak się okazuje, Stanowski zmiażdżył konkurencję w zaledwie kilka dni od pierwszego materiału. W okresie od 1 do 6 lutego Kanał Zero zgromadził ponad 12 mln wyświetleń, natomiast Kanał Sportowy zaledwie 610 tysięcy.

Ponadto Borek, Pol i reszta, cały czas od odejścia Stanowskiego tracili widzów. W październiku 2023 r. kanał miał 1,13 mln subskrybentów, co było rekordowym wynikiem. Według najnowszych danych, na ten moment liczba ta spadła poniżej miliona!

Dokładnie jest to 999 711 subskrybujących widzów, jednak nic nie zapowiada tego, żeby tendencja miała się odwrócić, gdyż Kanał Sportowy cały czas znajduje się w ogniu krytyki.

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
8
2
Subscribe
Powiadom o
guest
2 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
borek to taka nalepka na ubikację
borek to taka nalepka na ubikację
12 dni temu

borek to taka nalepka na ubikację

Prawda
Prawda

Gangster za 5 gorszy