Konflikt z Kanałem Zero? Borek komentuje spadek wyświetleń i subskrypcji Kanału Sportowego! [WIDEO]

Fot. YouTube
Opublikowane 11 lutego 2024, 15:40
przez Przemek Krautz
0
0
Brak komentarzy

Mateusz Borek zabrał głos w sprawie Kanału Sportowego i konkurencyjnego Kanału Zero, który założył jego były wspólnik Krzysztof Stanowski.

Kanał Sportowy od kilku miesięcy mierzy się z problemami. Zaczęło się od konfliktu ze Stanowskim, który postanowił odejść. Następnie na KS spadła duża krytyka ze strony Internautów. Materiały zaczęły robić coraz mniejsze wyświetlenia i kanał stracił masę subskrypcji.

W październiku 2023 r. kanał miał 1,13 mln subskrybentów, co było rekordowym wynikiem. Aktualnie jest to już poniżej miliona. Przy okazji gali FAME 20 w rozmowie z fansportu.pl temat ten poruszył Mateusz Borek.

Przede wszystkim zapewnił, że nie ma konfliktu pomiędzy KS i nowym projektem Stanowskiego. Co ciekawe, zdradził że nawet będzie oglądać ciekawsze programy w Kanale Zero.

– Nie postrzegam tego, co próbują dokreować dziennikarze, taki pseudokonflikt. Ja wiem, że to dobrze się sprzedaje, że ktoś mnie zestawia z Krzyśkiem. Tak naprawdę naszą konkurencją są Meczyki, Weszło TV, Viaplay, Canal +, to jest segment, w którym my funkcjonujemy. Stanowski, będąc z nami, rozszerzył format Kanału Sportowego

Dodał również, że KS zamierza teraz stawiać przede wszystkim na sport i jest świadomy, że ciągnie to za sobą spadek wyświetleń:

– My chcemy stawiać na sport z pełną świadomością, że znikną wyświetlenia, subskrypcje i zostaną kibice sportowi. Ja zauważam, że każdy porównuje nas do Kanału Zero, a nikt się nie pokusi, żeby porównać kanały sportowe. Te liczby są dla nas dosyć korzystne.

Sprawdź wywiady z gali FAME 20:

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments