Tańcula pozwie Natana! Twierdzi, że został pomówiony [WIDEO]

Fot. FAME
Opublikowane 10 lutego 2024, 10:25
przez Przemek Krautz
0
0
Brak komentarzy

Arkadiusz Tańcula zabrał głos w sprawie Natana Marconia. Zapowiedział, że sprawa trafi do sądu, a pozwem już zajmują się prawnicy.

Już dzisiaj odbędzie się gala FAME 20, podczas której do klatki powróci Arkadiusz Tańcula. Weźmie on udział w turnieju i w pierwszym etapie stanie do walki z „Wiewiórem„, z którym już raz przegrał. Tym razem jednak starcie odbędzie się na zasadach K-1, a nie MMA.

Sprawdź kurs w Superbet

3 754 zł bonusu na start w Superbet! Wysokie kursy, dwa freebety na początek i atrakcyjny pakiet powitalny.
Kod promocyjny FANSPORTU
Hazard może uzależniać. Graj tylko u legalnych bukmacherów. Gra u nielegalnych jest zabroniona i grozi konsekwencjami prawnymi.

Tańcula pozwie Natana

Mimo to „Aroy” cały czas jest sporym underdogiem, a kwestię turnieju oraz kursów bukmacherskich skomentował w rozmowie dla fansportu.pl. Został również zapytany o Natana Marconia, gdyż freak fighter wystosował pod adresem Tańculi mocne zarzuty.

Arkadiusz jednak nie zamierza na nie odpowiadać. Zapewnia, że został jedynie pomówiony w materiałach Marconia, a prawnicy zajmują się już pozwem i sprawa trafi do sądu:

– Tam są same pomówienia. Nasłał na mnie dzieciaki, które powtarzają to bez żadnych dowodów. Zajmują się tym prawnicy, nie chcę o tym gadać. Będzie grubo. Dla mnie to jest nikt. Szkoda tego w ogóle poruszać.

Sprawdź wywiady po ceremonii ważenia FAME 20:

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO