Środa, 24 Kwietnia, 2024

Dana White rozczarował? Ogłoszono walkę wieczoru UFC 300!

Fot. YouTube
Opublikowane 18 lutego 2024, 10:03
przez Przemek Krautz
0
0
Brak komentarzy

Po zapowiedziach szefa UFC kibice liczyli na naprawdę mocne ogłoszenie. Kiedy jednak fani poznali main event kwietniowej gali, social media zalały komentarze rozczarowanych Internautów.

Od dłuższego czasu bardzo dużo mówi się o UFC 300. Z okazji jubileuszowej gali amerykański gigant miał przygotować fenomenalną kartę walk. W rzeczywistości jednak ogromna liczba kibiców jest bardziej zainteresowana eventem z numerem 299.

Main event UFC 300

Kibice spodziewali się wielkiego hitu, gdyż w wywiadach mogliśmy wielokrotnie usłyszeć, że Dana White planuje coś naprawdę dużego. Z galą UFC 300 łączono różne gwiazdy organizacji. Kibice spekulowali też, że być może będziemy świadkami powrotu którejś z legend.

Tak jednak nie będzie, bo w walce wieczoru Alex Pereira będzie bronił mistrzowskiego pasa w starciu z Jamahalem Hillem. Szef UFC bez wątpienia nikogo nie zaskoczył takim zestawieniem, gdyż mówiło się już o nim od dawna.

“Potana” łączono z różnymi rywalami, w tym m.in. Israelem Adesanyą czy Tomem Aspinallem. Ostatecznie padło na byłego mistrza wagi półciężkiej i możemy raczej spodziewać się świetnej stójkowej wojny, jednak pojedynek bez wątpienia nie sprostał nie bez powodu wysokim oczekiwaniom kibiców.

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO