Sobota, 13 Kwietnia, 2024

Wielki Bu twarzą w twarz z Omielańczukiem! Wiemy, co z ich pojedynkiem

Fot. YouTube
Opublikowane 20 lutego 2024, 13:46
przez Przemek Krautz
9
2
Brak komentarzy

Daniel Omielańczuk zmierzy się z “Wielkim Bu”? Panowie mieli okazję stanąć twarzą w twarz podczas pierwszej konferencji przed Clout MMA 4.

Zawodnicy wstępnie umówili się na starcie, ale finalnie obaj stoczą inne pojedynki. Reprezentant WCA zmierzy się Kamilem Mindą, natomiast freak fightera czeka starcie z Dawidem Załęckim, czyli ojcem ostatniego rywala.

Całą galę obstawicie wyłącznie u bukmachera Fortuna. Jeśli nie posiadacie jeszcze konta, czekają na was darmowe 30 zł za rejestrację i depozyt. Oprócz tego aż trzy pierwsze zakłady do 100 zł obstawicie bez ryzyka! To oznacza, że w przypadku przegranej środki otrzymacie z powrotem na konto.

Odbierz bonusy i obstaw galę Clout MMA 4

TYPKURSYBUKMACHER
Dawid Załęcki – “Wielki Bu”1.40 – 2.70Fortuna
Daniel Omielańczuk – Kamil Minda1.60 – 2.06Fortuna

Face-to-face “Wielki Bu” vs Omielańczuk

Podczas konferencji zawodnicy zostali zapytani o to, co z ich pojedynkiem. Umawiali się bowiem na starcie, do którego ostatecznie nie doszło. Głos zabrał Omielańczuk, który wyjaśnił, że federacja miała inny plan na Masiaka. Zestawienie z Dawidem Załęckim zapewne straciłoby na zainteresowaniu, gdyby odbyło się później:

– Dlaczego nie jesteśmy rywalami? Zapytaj włodarzy. U nas była zgoda. Nie wykluczamy walk. (…) Włodarze zadecydowali inaczej. Mieli plan na “Wielkiego Bu” z Dawidem.

Natomiast “Wielki Bu” dodał, że jest gotowy walczyć w każdej formule – Ja zgodziłem się, że może wybrać formułę. Jeżeli chce się pastwić, to może być MMAOmielańczuk jednak ze względu na wzajemny szacunek przyznał, że będzie to starcie w boksie.

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
9
2
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO