Środa, 24 Kwietnia, 2024

Dana White zapowiada galę UFC w Hiszpanii: “Mamy cały dział, który teraz nad tym pracuje”

dana white zapowiada galę ufc w hiszpanii
Opublikowane 26 lutego 2024, 12:55
przez Przemek Krautz
0
0
Brak komentarzy

Dana White dyrektor UFC zapowiedział, że zamierza organizacja mocno pracuje nad pierwszą wizytą w Hiszpanii. White wyznaczył cały dział, który skupia się nad pracą przy tym wydarzeniu.

Po gali UFC w Meksyku, Dana White wypowiedział się na temat kilku nadchodzących wydarzeń. W pewnym momencie jeden z dziennikarzy postanowił zapytać szefa UFC o wspomnianą w ubiegłym tygodniu galę w Hiszpanii.

Okazuje się, że po zwycięstwie Ilii Topurii w walce wieczoru gali UFC 298, Dana White wyselekcjonował grono pracowników UFC, którzy mają się skupić wyłącznie na organizacji gali w Hiszpanii!

Bardzo chciałbym zrobić galę w Hiszpanii. Musimy to jakoś zorganizować. Mam cały dział, który teraz nad tym pracuje. Sprawdzamy co jest dostępne, a co nie jest. Działamy, aby do tego doprowadzić. Tak, chcę zrobić galę w Hiszpanii w tym roku.

Oznacza to, że prędzej czy później Hiszpania będzie kolejnym punktem, który zostanie oznaczony na mapie europejskiego MMA przez organizację UFC.

UFC organizowało już galę na Wyspach Brytyjskich, w Niemczech, we Francji, a także w Polsce. Jeśli UFC pojawi się w Hiszpanii to Włochy pozostaną jedynym dużym europejskim krajem, do którego najlepsza liga MMA na świecie jeszcze nie zawitała.

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO