Środa, 24 Kwietnia, 2024

Dawid Załęcki szczerze o konflikcie syna z Wielkim Bu: “Razem są siebie warci”

Fot. YouTube
Opublikowane 26 lutego 2024, 13:17
przez Przemek Krautz
0
0
Brak komentarzy

Dawid Załęcki w szczerych słowach wypowiedział się na temat konfliktu swojego syna z “Wielkim Bu”. Zdradził też, czy sam ma z rywalem niewyjaśnione sprawy.

Już 9 marca odbędzie się gala Clout MMA 4, a do klatki powróci “Crazy”. Czeka go starcie z Patrykiem Masiakiem, czyli freak fighterem, który w ostatnim pojedynku pokonał jego syna Denisa. Teraz Dawid ma okazję się odegrać.

Wszystkie walki z karty walk obstawisz tylko i wyłącznie u bukmachera Fortuna. Na start czeka na Ciebie znakomita oferta powitalna. Za rejestrację i depozyt otrzymasz darmowe 30 zł. Do tego trzy pierwsze zakłady do 100 zł obstawisz bez ryzyka! To znaczy, że Fortuna zwróci Ci środki na konto w przypadku przegranego kuponu.

Odbierz bonusy na Clout MMA 4!

TYPKURSYBUKMACHER
Dawid Załęcki wygra walkę2.70Fortuna
Patryk „Wielki Bu” Masiak wygra walkę1.40Fortuna

Pomiędzy Denisem i “Wielkim Bu” był oraz nadal jest wielki konflikt. Panowie nie szczędzili mocnych słów pod swoim adresem, a kibice nie mogli doczekać się, kiedy wyjaśnią wszystko w klatce. Jeśli chodzi o Dawida, ten całkiem inaczej podchodzi do swojego przeciwnika.

W rozmowie z Aleksandrą Florczak został zapytany o to, czy pomiędzy nim, a “Wielkim Bu” są jakieś negatywne emocje. W odpowiedzi przyznał:

– Mam do niego negatywne emocje, kiedy jest afera z synem. Ale wiadomo, czas goi rany. To wszystko się studzi. Ja wiem, czemu on ma zatarg z synem. Razem są siebie warci i tyle.

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO