Wtorek, 16 Kwietnia, 2024

Denis Załęcki chce szybkiego rewanżu z Wielkim Bu! Dawid komentuje: “Będzie to samo i znowu wstyd”

Fot. YouTube/Clout MMA
Opublikowane 11 marca 2024, 10:34
przez Przemek Krautz
24
1
Brak komentarzy

Dawid Załęcki po gali Clout MMA 4 skomentował pomysł swojego syna, który chce jak najszybciej wrócić do klatki na rewanż z “Wielkim Bu”.

Patryk Masiak najpierw zmierzył się z Denisem, którego z łatwością pokonał na Clout MMA 3. Ich konfrontacja zakończyła się dość kontrowersyjnie, gdyż “Bad Boy” w ogóle nie chciał walczyć, tylko kładł się po każdym uderzeniu, aż w końcu sędzia to przerwał.

Podczas ostatniej gali “Wielki Bu” zmierzył się z Dawidem, czyli ojcem Denisa. Pomiędzy freak fighterami była ogromna różnica warunków fizycznych oraz wieku, co miało ogromny wpływ na walkę. Po trzech nokdaunach już w pierwszej rundzie zwyciężył Masiak.

Zaraz po starciu na swoich social mediach odpalił się Denis, który zażądał szybkiego rewanżu z “Wielkim Bu”. Oświadczył, że tym razem chce walki na gołe pięści w MMA i sprawi, że rywal będzie płakał, by sędzia przerwał pojedynek.

Dawid Załęcki komentuje słowa syna

Pomysł ten nie spodobał się Dawidowi. Co ciekawe, w rozmowie z FANSPORTU TV przyznał, że ich relację znowu się pogorszyły – On się chyba obraził… dochodzą mnie słuchy. Połowa ludzi tutaj za kulisami gada, że syn nie gada z ojcem, obraził się o walkę. Mi tego nie powiedział, tylko komuś rozgadał.

Natomiast w rozmowie z Aleksandrą Florczak w mocnych słowach wypowiedział się na temat jego wpisu i wyzwania rzuconego w stronę “Wielkiego Bu”. Przyznał, że jeśli już na kolejnej gali miałoby dojść do walki, to po raz kolejny zakończy się upokarzającą porażką:

– Już coś wykrzykuje na Internecie. Nie jest gotowy. Ja powtarzam, in musi najpierw pół roku prze***lić na sali tak, że będzie po każdym treningu rzygał. Sobie wymyślił… Wrócimy, będzie to samo i znowu wstyd.

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
24
1
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO