Poniedziałek, 27 Maja, 2024

Islam Makhachev chce walczyć z Dustinem Poirierem!

islam makhachev chce walczyć z dustinem poirierem
fot. Islam IG, Poirier IG
Opublikowane 12 marca 2024, 13:27
przez Przemek Krautz
0
0
Brak komentarzy

Islam Makhachev mistrz kategorii lekkiej organizacji UFC był wyraźnie zadowolony z walki Dustina Poiriera. Amerykanin zaimponował na tyle, że Islam zgłosił chęć walki z Diamentem.

Dustin Poirier zachwycił w co-main evencie gali UFC 299. Reprezentant American Top Team przetrwał agresywne ataki Benoita Saint-Denisa, a następnie odpowiedział dobrymi kombinacjami, aż w końcu posłał Francuza na deski.

Poirier to bez wątpienia jedna z żywych legend organizacji UFC. “Diament” zaimponował nie tylko kibicom, lecz także Islamowi Makhachevowi.

Dagestańczyk napisał na platformie X:

Bardzo imponujące Dustin.

Do występu Amerykanina odniósł się także Ali-Abdel Aziz manager Makhacheva, który natychmiast zasugerował zestawienie walki z Poirierem.

Dustin Poirier podjął dziś wielkie ryzyko jednak wygrał i wyglądał w tym starciu niesamowicie. Dustin Poirier vs. Islam Makhachev w czerwcu. Wszyscy inni zawodnicy mają już zakontraktowane walki. Jeśli odpowiada to UFC to Islam przyjmuje walkę.

Poirier szybko podłapał temat i wrzucił krótki wpis:

Islam w czerwcu.

Całą dyskusję zamknął Islam Makhachev, który skomentował wypowiedź Amerykanina dwiema emotkami. Islam zamieścił uścisk dłoni, a także skrzyżowane miecze co oznacza, że pasują mu takie warunki i jest gotowy na walkę z reprezentantem American Top Team.

Kto wygra walkę Makhachev vs. Poirier?

Loading ... Loading ...

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO