Środa, 24 Kwietnia, 2024

Gamrot ma najlepsze zapasy w wadze lekkiej UFC? “Tylko Makhachev może stanąć blisko”

Fot. YouTube
Opublikowane 15 marca 2024, 09:43
przez Przemek Krautz
1
0
Brak komentarzy

Mateusz Gamrot wrócił już do Polski i zabrał głos po UFC 299. W ostatnim wywiadzie wypowiedział się na temat aktualnego mistrza.

“Gamer” ma za sobą kolejne zwycięstwo za granicą. Tym razem zmierzył się z byłym mistrzem Rafaelem dos Anjosem. Pokonał Brazylijczyka na pełnym dystansie, korzystając przede wszystkim ze swoich zapasów.

Jeszcze w oktagonie na gorąco po wygranej zapowiedział, że chciałby w przyszłości przetestować dagestańskie zapasy mistrza wagi lekkiej. Teraz ponownie zabrał głos w wywiadzie dla Polsat Sport. Przyznał, że Islam Makhachev to jedyny zawodnik, który może się z nim równać w tej płaszczyźnie.

Dopóki jednak nie dojdzie do pojedynku i konfrontacji zapaśniczych umiejętności, uważa się za lepszego w tej kwestii:

– Zapasy są takim elementem, który z dumą reprezentuję. Na najwyższym poziomie w sportach walki trzeba mieć coś wyjątkowego, żeby móc tym walczyć w oktagonie. Każdy zawodnik ma coś, w moim przypadku są to zapasy, które mnie ratują, dają mi pewność siebie. Tylko Islam Makhachev może stanąć blisko moich zapasów, ale dopóki nie wejdziemy razem do oktagonu, to w moim mniemaniu ja jestem lepszym zapaśnikiem.

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
1
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO