Czwartek, 18 Kwietnia, 2024

Załęckiemu brakuje charakteru? Sędzia Jarosz szczerze na temat freak fightera

Opublikowane 18 marca 2024, 11:42
przez Przemek Krautz
2
14
Brak komentarzy

Piotr Jarosz, czyli jeden z najpopulariejszych arbitrów w Polsce wypowiedział się na temat Denisa Załęckiego. Miał okazję pracować przy galach z udziałem freak fightera.

Popularny “Bad Boy” już 2 lata czeka na kolejne zwycięstwo. Torunianin w świecie freak fightów pokonał Alana Kwiecińskiego, a od tamtej pory uzbierał już serię 5. kolejnych przegranych. Zwłaszcza dwie ostatnie odbiły się szerokim echem.

Denis Załęcki podczas Clout MMA 2 mierzył się z Danielem Omielańczukiem. Pojedynek odbywał się w formule boksu, ale po dwóch faulach Torunianina zasady zmieniły się na mieszane sztuki walki. Wedy jednak “Bad Boy” zrezygnował z dalszej walki. Na grudniowej gali Santa Clout czekał go kolejny konflikt do wyjaśnienia. Denis niespecjalnie wyrażał chęć do walki, a sędzia przerwał pojedynek w 2. rundzie.

Piotr Jarosz o Denisie Załęckim

Sprawdź kurs w Superbet

3 754 zł bonusu na start w Superbet! Wysokie kursy, dwa freebety na początek i atrakcyjny pakiet powitalny.
Kod promocyjny FANSPORTU
Hazard może uzależniać. Graj tylko u legalnych bukmacherów. Gra u nielegalnych jest zabroniona i grozi konsekwencjami prawnymi.

Znany sędzia MMA Piotr Jarosz spotkał się z Jarosławem Świątkiem z Mymma.pl, który zadał mu serię pytań od widzów. Już pierwsze z nich dotyczyło freak fightów, a konkretnie właśnie Denisa Załęckiego. Arbiter został poproszony o “ocenę sztywności i charakteru do walki” młodego Torunianina.

– No ostatnio charakteru nie było za dużo. Myślę, że większość, a nawet nie wiem, czy prawie każdy zawodnik profesjonalny toczyłby walkę do końca i nie wyszedł z klatki. Jeżeli to była zła praca głowy i nie trzymanie ciśnienia, to jest to jakiś argument…

– Ale myślę, że to jest coś do poprawy. Praca z psychologiem powinna się odbyć. Kiedyś z tego co pamiętam, to Załęcki toczył walki w WOTORE czy GROMDZIE. To wyglądało spoko, potem coś się zaczęło dziać.

Też nie można ocenić jednoznacznie “ma”, czy “nie ma” charakteru. Te walki jednak toczy, ale widocznie coś tam… nie gra w psychice. Jak będzie praca z psychologiem, to może wróci i pokaże ten charakter.

Warto przypomnieć, że Denis Załęcki twierdzi, że pracuje z psychologiem sportowym i czuje ogromną pomoc z jego strony. “Bad Boyowi” marzy się teraz rewanż z “Wielkim Bu” i niedawno zarzekał się, że nastąpi on przy pierwszej możliwej okazji.

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
2
14
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO