Wtorek, 21 Maja, 2024

Jest szansa na walkę Gamrot vs Poirier!? Polak szczerze o pojedynku z klubowym kolegą

Fot. Instagram
Opublikowane 20 marca 2024, 09:50
przez Przemek Krautz
3
0
Brak komentarzy

Mateusz Gamrot zdradził, czy jest jakakolwiek szansa na jego zestawienie z Dustinem Poirierem. Panowie mają bardzo dobre relacje, ale wielu kibiców pyta o taką walkę.

Aktualnie “Gamer” zajmuje piąte, a Amerykanin trzecie miejsce w rankingu. Nic więc dziwnego, że mówi się o ich potencjalnym starciu. Problem jednak w tym, że panowie są bardzo dobrymi kolegami z maty i pomagają sobie w przygotowaniach.

Gamrot zdradził nawet, że umówili się już na kolejne treningi i gdy tylko będą mieli potwierdzone walki, wystarczy jeden telefon, aby panowie spotkali się ponownie w American Top Team.

Sprawdź kurs w Superbet

3 754 zł bonusu na start w Superbet! Wysokie kursy, dwa freebety na początek i atrakcyjny pakiet powitalny.
Kod promocyjny FANSPORTU
Hazard może uzależniać. Graj tylko u legalnych bukmacherów. Gra u nielegalnych jest zabroniona i grozi konsekwencjami prawnymi.

Gamrot o walce z Poirierem

W rozmowie z Super Expressem Gamrot przyznał, że jest tylko jedna sytuacja, w której mogliby się zmierzyć. Musiałby być to pojedynek o mistrzowski tytuł, gdyż takiego starcia nie można odmówić. Podkreślił jednak, że obaj znajdują się na różnych etapach swojej kariery i raczej do takiej ewentualności nie dojdzie:

– Myślę, że walka o pas jest jedynym elementem, gdzie moglibyśmy się spotkać, bijąc się to o najwyższe trofeum. Jest to szczyt każdego zawodnika w sporcie. Ale wydaje mi się, że jesteśmy też na dwóch odrębnych etapach kariery.

– Dustin przebąkuje, że to już gdzieś jest jego końcówka, ja dopiero się rozpędzam, więc myślę, że w tym przypadku możemy liczyć bardziej na obopólną współpracę i pomoc niż na rywalizowanie między sobą.

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
3
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO