Czwartek, 18 Kwietnia, 2024

Gamrot zagrożeniem dla Makhacheva? Polak wyróżniony przez legendę UFC

Fot. YouTube
Opublikowane 26 marca 2024, 10:05
przez Przemek Krautz
7
0
Brak komentarzy

Daniel Cormier zabrał głos w sprawie mistrza wagi lekkiej Islama Makhacheva. Przyznał, że Mateusz Gamrot byłby dla niego dużym wyzwaniem.

DC to jeden z czterech zawodników amerykańskiej organizacji, który w tym samym czasie posiadał dwa mistrzowskie pasy. Gdy pokonał Anthony’ego Johnson zdobył tytuł dywizji półciężkiej, a po kilku obronach przeszedł kategorię wyżej i wygrał starcie ze Stipe Miociciem, czyli legendą wagi ciężkiej.

Były mistrz wyróżnił Gamrot

Po zakończeniu kariery został ekspertem oraz komentatorem w UFC. Bardzo często wymienia się go w gronie najlepszych zawodników w historii, w związku z czym jego wypowiedź jest bez wątpienia dużym wyróżnieniem dla Polaka.

Na swoim kanale rozmawiał z Corym Sandhagenem oraz Brettem Okamoto. Panowie zabrali głos w sprawie Makhacheva, który stoi na naprawdę wysokim poziomie i wydaje się, że przez długi czas nie ustąpi z tronu UFC.

Były podwójny mistrz przyznał, że jego zdaniem Mateusz Gamrot, a także Arman Tsarukyan, który przegrał z Polakiem, to najmocniejsi rywale dla Islama:

– Arman… Arman albo Mateusz Gamrot. Uważam, że ktoś z nich może sprawić problemy Islamowi. To dwie najcięższe walki dla niego. Tsarukyan jest mocny.

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
7
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO