Poniedziałek, 27 Maja, 2024

Michael Chandler potwierdził termin walki z Conorem McGregorem!

michael chandler potwierdził termin walki z conorem mcgregorem
fot. Chandler IG, McGregor IG
Opublikowane 26 marca 2024, 10:37
przez Przemek Krautz
0
0
Brak komentarzy

Michael Chandler udzielił nowej wypowiedzi na temat walki z Conorem McGregorem. Amerykanin potwierdził niedawne słowa Irladnczyka. Do walki Chandler vs. McGregor dojdzie w wakacje.

Michael Chandler i Conor McGregor mieli zmierzyć się w octagonie UFC w ubiegłym roku. Termin walki Amerykanina z Irlandczykiem był jednak wciąż odkładany w czasie przez sytuację McGregora.

Najpierw Conor nie mógł wrócić do octagonu przez fakt iż nie znajdował się w puli zawodników przechodzących testy antydopingowe. Po ponownym włączeniu do tego grona McGregor potrzebował aż półrocznego okresu testowego by móc wejść do octagonu.

Jakby tego było mało w międzyczasie były podwójny mistrz pracował na planie filmowym, a w ostatnich tygodniach skupiał się na obowiązkach medialnych związanych z promocją filmu Road House.

W ostatnich dniach McGregor powiedział, że walki z Chandlerem należy się spodziewać w wakacje 2024 roku. Teraz te słowa Irlandczyka potwierdził Amerykanin, który także dostał potwierdzenie z biura UFC.

– Otrzymałem oficjalne potwierdzenie. Do walki dojdzie latem. Nie mogę wam jeszcze podać dokładnej daty, ale to będą wakacje. Ja kontra Conor. Trwało to rok. Nagraliśmy The Ultimate Fightera. On pracował przy filmie Road House i zajmował się innymi sprawami poza klatką, ale ten dzień się zbliża. Tego lata. Jestem gotów.

Pojedynku Chandler vs. McGregor należy się zatem spodziewać latem tego roku. Zawodnicy najwcześniej zmierzą się na gali UFC 303, która odbędzie się 29 czerwca jednak niewykluczone, że do ich pojedynku dojdzie jeszcze później na gali UFC 304 w lipcu.

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO