Wtorek, 16 Kwietnia, 2024

Szef UFC szczerze o współpracy z McGregorem! Wskazał jeden minus

Źródło: screenshot YouTube
fot. YouTube
Opublikowane 26 marca 2024, 15:41
przez Przemek Krautz
1
0
Brak komentarzy

Dana White zaskoczył słowami na temat współpracy z Conorem McGregorem. Zdradził, jak to wygląda ze strony byłego mistrza.

Wydawać by się mogło, że współpraca z kimś takim jak McGregor nie należy do najłatwiejszych. Wystarczy wziąć pod uwagę sam długo zapowiadany powrót do klatki. W akcji nie wiedzieliśmy go już od lipca 2021 roku. Cały czas wspominał o tym, że zaraz stoczy kolejną walkę, ale nadal nie została ona ogłoszona.

Szef UFC w ostatnim wywiadzie dla Lex Fridman Podcast zdradził jednak, że ich współpraca układa się świetnie. White nie Irlandczykowi nic do zarzucenia poza tym, że zdarza mu się spóźniać na umówione spotkania.

McGregor mimo swojego statusu nie jest wybredny jeśli chodzi o rywali. Gdy organizacja była zmuszona zmienić zestawienia, “The Notorious” się z nich nie wycofywał, nawet jeśli zwycięstwo z takim przeciwnikiem niczego mu nie dawało:

– Szczerze mówiąc, nie ma niczego do skrytykowania, jeśli chodzi o współpracę z Conorem. No może jedynie poza tym, że się spóźnia. Nie przychodzi na czas. Conor jest świetnym partnerem do pracy, jakby się nie spóźniał, nie byłoby minusów. Oczywiście czasami przychodzi punktualnie. Gdy mieliśmy sytuacje, kiedy zmieniał mu się przeciwnik, on nigdy nie powiedział, że to zbyt duże ryzyko na tym etapie kariery. Zawsze mówił: Zróbmy to.

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
1
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO