Wtorek, 16 Kwietnia, 2024

Jan Błachowicz wbija mocną szpilkę w zawodnika UFC! “Jest płaczkiem i krzykaczem”

Fot. YouTube
Opublikowane 2 kwietnia 2024, 08:46
przez Przemek Krautz
1
0
Brak komentarzy

Jan Błachowicz w mocnych słowach wypowiedział się na temat jednego z zawodników UFC. Zdradził, z jakimi rywalami chciałby zmierzyć się po powrocie do zdrowia.

Były mistrz ma za sobą już prawie 9-miesięczną przerwę od walk. Ostatnim razem w akcji mieliśmy zobaczyć go na UFC 297 w rewanżu z Aleksandarem Rakiciem. Niestety ze względu na różne kontuzje musiał się wycofać, przejść kilka operacji i aktualnie pracuje nad powrotem do sprawności.

Nie spodobało się to rywalowi, który wbijał szpilki w Polaka. Teraz Błachowicz w ostatnim odcinku Jurasówki Polak odbił piłeczkę:

– Przecież to on płakał po walce. To on jest płaczkiem, on jest krzykaczem, więc w ogóle mnie nie ruszają… To jest wielki chłop, ale miękki. Taka ci.a. W ogóle mnie to więc nie rusza. I nie życzę mu, żeby był w tym miejscu, jeśli chodzi o kontuzje, co ja.

Wskazał również, kto jest na jego celowniku, jeśli chodzi o kolejne pojedynku dla organizacji UFC:

– Fajnie by było celować jak najwyżej. Rewanż z Pereirą, na który, uważam, że zasługuję, albo rewanż z Ankalaevem. Jest Prochazka, to by była mega za…ista walka gdzieś na naszym kontynencie. Albo tego Rakicia wyjaśnić finalnie do końca. Te cztery nazwiska na ten moment mam w głowie. Zobaczymy, ja siedzę, oni walczą, to się przetasuje. Jest duża szansa, że to będzie pod koniec roku, ale nie mam ciśnienia.

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
1
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO