Poniedziałek, 27 Maja, 2024

Bo Nickal nadal niepokonany! Wygrywa przez poddanie na UFC 300 [WIDEO]

Opublikowane 14 kwietnia 2024, 04:35
przez Przemek Krautz
0
0
Brak komentarzy

Karta główna UFC 300 rozpoczęła się starciem w limicie wagi średniej. Wschodząca gwiazda organizacji, Bo Nickal, stanęła do pojedynku z Codym Brundagem.

Pozycja amerykańskiego zapaśnika w karcie walk była dla wielu zaskoczeniem. UFC wyraźnie stara się promować Nickala, który po pięciu walkach nie doznał jeszcze porażki. Co więcej, wszystkie swoje pojedynki kończył w pierwszych rundach. Na tym etapie w karierze spędził w oktagonie zaledwie niewiele ponad 3,5 minuty.

Brundage to o wiele bardziej doświadczony rywal, który wszedł do klatki z bilansem 10-5. W UFC zanotował 4 zwycięstwa oraz tyle samo porażek i podobnie jak Nickal lubi kończyć rywali przed czasem. Łącznie ma na koncie 5 nokautów, 3 poddania i tylko jedną decyzję.

UFC 300: Nickal vs Brundage

RUNDA 1

Brundage szybko ruszył z ekwilibrystycznymi kopnięciami, ale Nickal zaraz trafił go mocnym prawym i lewym. Bo poszedł w zapasy, docisnął rywala do siatki skąd wypracował dogodną pozycję i znalazł się za plecami oponenta. Brundage próbował się bronić, Nickal ruszył po duszenie zza pleców, a oponent by uniknąć poddania dał mu zająć dosiad. Bo Nickal spuścił kilka łokci, ale nie zdołał skończyć przeciwnika.

RUNDA 2

Nickal wsadził ładny middle kick na żebra, sam zaraz przyjął jeden w okolice głowy. Chwilę później ruszył w grappling i zajął pozycję boczną. Brundage wybronił się pozwalając Bo na zajęcie pełnego dosiadu. Nickal szukał trójkąta rękoma, ale po błędzie przeciwnik dał mu wskoczyć za plecy. I stamtąd Bo Nickal poddał go przez mataleo.

Wynik walki: Bo Nickal wygrał przez poddanie w 2. rundzie!

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO