Piątek, 24 Maja, 2024

Odsunął sędziego i brutalnie znokautował Hilla! Niesamowita akcja Pereiry! [WIDEO]

Opublikowane 14 kwietnia 2024, 07:42
przez Przemek Krautz
2
45
Brak komentarzy

Walką wieczoru na spektakularnej gali UFC 300 był pojedynek o pas w kategorii półciężkiej. Alex Pereira stanął do pierwszej obrony swojego mistrzowskiego tytułu przeciwko Jamahalowi Hillowi.

Popularny „Poatan” zdobył pas mistrzowski, nokautując Jiriego Prochazkę. W ciągu zaledwie trzech lat od debiutu w UFC, Brazylijczyk stał się mistrzem dwóch różnych kategorii wagowych. Podczas UFC 300, podobnie jak wcześniej z Czechem czy Janem Błachowiczem, zmierzył się z byłym mistrzem.

Jamahal Hill zdobył tytuł w styczniu 2023 roku, pokonując Glovera Teixeirę i zdobywając wakujący pas kategorii półciężkiej. Niestety, Amerykanin doznał poważnej kontuzji i zdecydował się zrezygnować z tytułu. Teraz „Sweet Dreams” powrócił i był przekonany, że odzyska pas.

UFC 300: Pereira vs Hill

RUNDA 1

Zawodnicy zaczęli od wymiany niskich kopnięć. Pereira zaczął się rozkręcać i szukał prostego na tułów, Hill zaatakował obszernym prawym. Amerykanin postraszył wysokim kopnięciem oraz middle kickiem, ale Pereira łatwo to wybronił. Po kopnięciu w krocze sędzia chciał zatrzymać czas, jednak został odsunięty przez Brazylijczyka, który wolał kontynuować starcie. Po chwili “Poatan” wystrzelił potężnym sierpowym i znokautował Hilla!

Wynik walki: Alex Pereira wygrał przez KO w 1. rundzie!

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
2
45
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO