Niedziela, 19 Maja, 2024

Prochazka demoluje Rakicia na UFC 300! Powrócił po dużych problemach! [WIDEO]

Opublikowane 14 kwietnia 2024, 03:55
przez Przemek Krautz
1
0
Brak komentarzy

Karta wstępna UFC 300 zakończyła się spektakularną konfrontacją w kategorii półciężkiej. Jiri Prochazka stanął twarzą w twarz z Aleksandarem Rakiciem.

Czeski samuraj powrócił do oktagonu po bolesnym nokaucie, który zadał mu Alex Pereira. Mimo że Prochazka nie zdołał odzyskać pasa wagi półciężkiej, zdeklarował, że wyciągnął wnioski z tamtego starcia i jest zdeterminowany, by powrócić na szczyt dywizji.

Pierwszym wyzwaniem na jego drodze był Aleksandar Rakic. Austro-Serb przez blisko dwa lata nie pojawił się w oktagonie. W swojej ostatniej walce przeciwko Janowi Błachowiczowi doznał kontuzji, która przerwała jego serię dwóch zwycięstw z rzędu.

UFC 300: Prochazka vs Rakic

RUNDA 1

Panowie zaczęli walkę od wymiany low kicków. Rakic postraszył prawym sierpem, a Prochazka opuścił całkowicie ręce. Spróbował zaatakować, ale zainkasował prawy cross. “Rocket” niemiłosiernie okopał nogę Czecha. Prochazka szukał uderzeń z nietypowych kątów, ale Rakic szybko go stopował. Rakic trafił kolejnym prawym. Były mistrz naruszył rywala w ostatnich sekundach i posłał jeszcze groźne latające kolano.

RUNDA 2

Rakic szukał low kicków, Prochazka postraszył go okrężnym kopnięciem na głowę. Aleksandar wystrzegał się przyruchów Czecha i trafił go mocnym prawym! Prochazka trafił prawym krzyżowym i przystąpił do ofensywy, ale Rakic przetrwał problemy. Kolejne uderzenie naruszyło “Rocketa” i obaj panowie rozpuścili ręce. Prochazka raz jeszcze trafił Rakica, który znalazł się w potężnych tarapatach! Czech atakowałgo aż sędzia nie przerwał walki!

Wynik walki: Jiri Prochazka wygrał przez TKO w 2. rundzie!

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
1
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO