Sobota, 18 Maja, 2024

Szokujące kursy bukmacherskie na walkę Kowalkiewicz vs Lucindo na UFC 301

karolina kowalkiewicz iasmin lucindo szokujące kursy bukmacherskie
fot. Kowalkiewicz IG, UFC youtube
Opublikowane 19 kwietnia 2024, 12:57
przez Jakub Hryniewicz
0
1
Brak komentarzy

Karolina Kowalkiewicz i Iasmin Lucindo stoczą pojedynek na UFC 301. Bukmacherzy wystawili szokujące kursy na walkę Kowalkiewicz vs Lucindo.

Karolina Kowalkiewicz i Iasmin Lucindo wejdą do octagonu UFC już w pierwszy weekend maja. Walka Kowalkiewicz vs Lucindo odbędzie się w sobotę 4 maja na gali UFC 301 w Rio De Janeiro. Bukmacherzy wystawili już kursy na walkę i są one niezwykle szokujące.

Kowalkiewicz vs Lucindo – kursy bukmacherskie

Karolina Kowalkiewicz jest niezwykle doświadczoną zawodniczką, która ma na swoim koncie między innymi walkę o pas mistrzowski UFC w kategorii słomkowej. Polka legitymuje się aktualnie serią czterech zwycięstw z rzędu.

Warto zaznaczyć, że Iasmin Lucindo stoczyła do tej pory zaledwie trzy walki w UFC z czego jedną przegrała. Zarówno doświadczenia jak i osiągnięcia stoją zatem po stronie Kowalkiewicz.

Kursy bukmacherskie na pojedynek Kowalkiewicz vs Lucindo są niezwykle szokujące. Reprezentantka Polski została uznana za wielkiego underdoga w starciu z zaledwie 22-letnią, niedoświadczoną Brazylijką.

Karolina Kowalkiewicz
VS
Iasmin Lucindo
1 3.4
2 1.32
1 13
2 1.01

Choć młoda Lucindo jest wielką faworytką bukmacherów to naszym zdaniem wygrana w walce padnie łupem Karoliny Kowalkiewicz. Najcięższe chwile zapewne czekają Polkę w pierwszych minutach pojedynku kiedy Brazylijka ruszy agresywnie do przodu.

Doświadczona zawodniczka American Top Team ma w swoim sztabie brazylijskich trenerów, którzy zapewne rozpracowali taktycznie rywalkę i przygotowali solidny gameplan.

NASZ TYP: Karolina Kowalkiewicz wygra walkę – kurs 3.4 w Fortunie.

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
1
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO