Poniedziałek, 27 Maja, 2024

Denis Załęcki odpalony! Odpowiada na ostre słowa Ferrariego

Fot. Clout MMA/FAME
Opublikowane 23 kwietnia 2024, 08:27
przez Przemek Krautz
34
13
4 komentarze

Denis Załęcki zareagował na wypowiedź Amadeusza Roślika. W mocnych słowach odpowiedział popularnemu freak fighterowi.

Niespodziewanie do sieci trafiło nagranie, na którym “Ferrari” wyśmiewa “Bad Boya” i zapowiada, że ten dostanie od niego z liścia. W opublikowanym materiale gwiazdor FAME powiedział:

– Czy bym przyjął walkę z Deniską Załęcką? Mógłbym się mu odlać do pyska tak naprawdę. Kim jest Denis we freak fightach? Nie da się bardziej upokorzyć niż Denis. Jak go spotkam, to go wyliściuję.

Zawodnik Clout MMA nie mógł pozostawić tego bez odpowiedzi. Na swoim Instagramie Denis zamieścił wpis, w którym wyśmiał pomysł walki z Amadeuszem. Uważa on, że takie zestawienie nie ma najmniejszego sensu:

– Nie chciałem nawet komentować odklejki tego kretyna, ale cały dzień jestem zasypywany wiadomościami i telefonami. Odlać do pyska, to mogę ja się tobie pecie! On chce mnie wyliściować? To jedna z tych fantazji, które nigdy się nie wydarzą.

– Obudź się chłopcze! Po liściu ode mnie to ty byś na OIOMie wylądował, a walkę to moglibyśmy zrobić, gdybym miał przywiązaną jedną rękę, nogę i jeszcze zasłonięte oczy. Trochę nie ten poziom. Może miałem gorszy okres, ale ty tak serio? Bić się z tobą to jak bić niepełnosprawnego. No bez przesady.

Uderzył również w Natana Marconia, z którym wszedł do klatki, ale nie miał okazji się zmierzyć:

– A ty Natan rewanż chcesz mi dawać? Znowu nie będziesz mógł spać po nocach w obawie, że cię zabiję w tej klatce, jak ostatnio. Widziałem twoje prywatne rozmowy, jak pisałeś, że „przecież Denis mnie zabije” Kozaczki w necie i przy ochronie, was dwóch bym roz…ał naraz.

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
34
13
Subscribe
Powiadom o
guest
4 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Marcin
Marcin
1 miesiąc temu

.enis to 2 na 1 dawaj rozwal ich

Marcin Kabat
Marcin Kabat
1 miesiąc temu

To mógłby być pomysł na walkę która przyciągnie widzów Denis Załęcki vs Amadeusz Ferrari i Natan Marcoń

Kidfury
Kidfury
1 miesiąc temu

Denis przestań kozaczyć pokazałeś w walce z wielkim bu że boisz się wp…dol dostać to padałeś na mate

Andrzeeej
Andrzeeej
1 miesiąc temu

To by była pierwsza walka w której bym kibicował Denisowi xD Takiego fałszywca jak Ferrari to ze świecą szukać (jeszcze niedawno mówił że Denisa lubi)

WIDEO