Poniedziałek, 27 Maja, 2024

Szeliga prawie zdemolował Normana? Tak widział to Załęcki: “I ty do mnie startujesz?” [WIDEO]

Fot. FAME/YouTube
Opublikowane 24 kwietnia 2024, 10:35
przez Przemek Krautz
2
28
Brak komentarzy

Denis Załęcki powraca i zamierza rozliczyć kilku freak fighterów za swoje słowa. Na jego celowniku poza Amadeuszem Roślikiem znalazł się także Norman Parke.

Pomiędzy “Bad Boyem” i byłym zawodnikiem KSW już wcześniej padło wiele mocnych słów. Sporo mówiło się o ich pojedynku, do którego finalnie nie doszło. Teraz ponownie powrócił temat starcia, gdyż Parke nie ukrywa, że jest gotowy wejść do klatki z Denisem.

Denis ostro o Parke

Załęcki jest bardzo pewny siebie i w odpowiedzi nawiązał do pojedynku Szeligi z Parke. Irlandczyk zdeklasował freak fightera, z łatwością go pokonując, jednak całkiem inaczej widział to zawodnik z Torunia.

W nagraniu opublikowanym na Instagramie Denis stwierdził, iż “Szeli” był bliski wygranej i zapowiedział, że wyjaśni każdego, kto znajdzie się na jego drodze:

– Szukasz walki na siłę. Mówiłem ci, chcesz, to się sprawdzimy. Prawie Szeliga ci naj..ał, mały pulpet nasterydowany ci prawie naj..ał w pierwszej rundzie. Później zabrakło mu siły i nie dał rady. Zwykły kurdupel ci naj..ał i ty do mnie startujesz? Bo zobaczyłeś, że się w klatce pogrążam ostatnio? Stary Denis wrócił, poroz…rdala was wszystkich.

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
2
28
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO