Środa, 19 Czerwca, 2024

Michalczewski mocno o skandalu z Adamkiem: “Tomek, błagaj o przebaczenie”

Fot. KSW/YouTube
Opublikowane 23 maja 2024, 13:03
przez Przemek Krautz
9
0
Jeden komentarz

Dariusz Michalczewski skomentował ostatnią aferę z udziałem Tomasza Adamka, który został wyproszony z samolotu do Stanów Zjednoczonych.

Po pojedynku na gali FAME 21 “Góral” chciał wrócić do domu. Udał się na lotnisko w Warszawie, z którego miał wylecieć do Newark. Sam opowiedział o całej sprawie i zapowiedział, że już nawet skontaktował się ze swoim prawnikiem. Szybko jednak wycofał się z wyciągania konsekwencji wobec linii lotniczych.

Sprawa wyjaśniła się, dopiero gdy media poprosiły o komentarz Straż Graniczną. Funkcjonariusze musieli bowiem interweniować i dopiero w ich obstawie Adamek opuścił samolot, gdyż wcześniej nie reagował na polecenia załogi.

Mundurowi z Grupy Interwencji Specjalnych PSG Warszawa-Okęcie następnie przebadali “Górala”, który w wydychanym powietrzu miał 0,58mg/l, czyli 1,22 promila we krwi.

Całą sprawę skomentował inny były mistrz świata Dariusz Michalczewski. W rozmowie z Faktem skrytykowała taką postawę:

– Tak nie można się zachowywać. Nigdy! Ja bym się tak nigdy nie zachował, a mam znacznie więcej sukcesów niż Adamek. To kiepska reklama dla boksu, choć on teraz nie jest bokserem, a bardziej celebrytą, skoro walczy na galach freak.

– Może był zmęczony, może sfrustrowany, że nie wygrał przed czasem z youtuberem, ale nawet jeśli, to nic go nie tłumaczy. Powinien uszy schować po sobie, kupić wielkie bukiety paniom, które obraził, i je gorąco przeprosić. Tomek, błagaj o przebaczenie!

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
9
0
Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Tafeusz
Tafeusz
24 dni temu

Miałeś podobną sytuację w Sopocie z policjantami więc nie mów głupot. Nic lepiej się nie zachowałeś🤦

WIDEO