Mateusz Borek odchodzi z KSW. Właściciel organizacji komentuje – „dla mnie zawsze będziesz jak brat”.

0
fot. Facebook / Maciej Kawulski i Mateusz Borek
fot. Facebook / Maciej Kawulski i Mateusz Borek

Mateusz Borek poinformował właśnie na Twitterze, że po 16 latach odchodzi z Federacji KSW, w której przez 16 lat prowadził studio podczas eventów. Na najbliższej gali zabraknie jednego z najpopularniejszych dziennikarzy sportowych w Polsce.

Polub i bądź na bieżąco z wiadomościami ze świata sportu

16 lat. 50 gal. Tysiące przegadanych godzin. Piękne wspomnienia. Jedna z moich najważniejszych zawodowych przygód. Nie wszystko zależy ode mnie. Może kiedyś, gdzieś , coś jeszcze razem. Dziękuję za wszystko Maciej Kawulski i Marcin Lewandowski Jesteście kozakami. Będę wpadał na gale.” – napisał na Twitterze Mateusz Borek.

Jeden z właścicieli organizacji skomentował odejście Borka w poruszającym wpisie:

Odkąd pamietam zawsze siedzę na swoich galach na najlepszym z możliwych miejsc. Jego wartości nie buduje jednak ani widoczność, ani odległość od centrum wydarzeń, ani nawet niedostępność. To było wyjątkowe miejsce bo od lat zawsze w wyjątkowym towarzystwie. Nawet nie wiem jak to jest oglądać KSW bez prywatnego komentarza Mateusza Borka  a jeśli nawet wiem to z całą pewnością już tego nie pamietam bo nie pamietam przez te lata ani jednej nieobecności w naszej ławce. Czasem sprawy większe od nas pisząc swoja przyszłość zapisują też kawałek twojej. Będziemy się musieli nauczyć oglądać gale osobno Mati.

Będę tęsknił za pożywką intelektualną jaką fundowaliśmy sobie w trakcie nudnych walk i za pogniecionymi mankietami, które mi formowałeś, nie kontrolując własnych emocji, w trakcie tych najciekawszych. Dziękuje ci za wszystko. Za lojalność, uczciwość, profesjonalizm, bezinteresowność i wiarę w to co robiłem ….. zawsze … bez względu na to co myśleli o tym inni. Mocno wierze, że jeszcze wiele przed nami. „ Jesteś zajebisty. Współpraca z tobą to była czysta przyjemność. Cokolwiek by o tobie nie mówili na mieście dla mnie zawsze będziesz jak brat” 

Odkąd pamietam zawsze siedzę na swoich galach na najlepszym z możliwych miejsc. Jego wartości nie buduje jednak ani…

Publiée par Maciej Kawulski sur Mercredi 8 juillet 2020

Źródło: Facebook / Twitter

0 0 głosuj
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie