Mike Tyson tłumaczy, że nie chodzi o pieniądze: „Dowiedziałem się, że prawdziwa miłość to po prostu pomaganie ludziom, bycie życzliwym i rozważnym”

0
fot. Discovery
fot. Discovery

Wczoraj oficjalnie został ogłoszony pokazowy pojedynek pomiędzy Mike Tyson (50-6, 44 KO) a Roy Jones Jr (66-9, 47 KO), który odbędzie się 12 września w mieście Carson w Kalifornii. Zawodnicy włożą większe rękawice – zamiast 10-uncjowych, będą boksować w 12-uncjowych.

„Każdy kto mnie zna wie, że nie potrafię się zatrzymać w ringu. Wchodzę w to na 100% i znam tylko jeden sposób walki” – powiedział Tyson cytowany przez Boxing Scene. „Tak właśnie, robię to z dużo większym entuzjazmem, ponieważ robię to dla kogoś innego”.

Przypomnijmy, że cały event to akcja charytatywna.

W lipcu Tyson był gospodarzem turnieju golfowego i inauguracyjnego wydarzenia charytatywnego wspierającego fundację non-profit Standing United, pomagającą ludziom walczyć z uzależnieniem od narkotyków i alkoholu.

Znany niegdyś ze swoich przygód z alkoholem, narkotykami Tyson postanowił otworzyć się i powiedział co tak na prawdę jest dla niego ważne. Podąża teraz nową ścieżką, aby pomagać innym.

Przez całe życie myślałem i widziałem miłość w kupowaniu sobie wspaniałego samochodu, domu, łodzi lub posiadaniu pięknej dziewczyny” – powiedział „Żelazny Mike”.

Dowiedziałem się, że prawdziwa miłość to po prostu pomaganie ludziom, bycie życzliwym i rozważnym, i to jest to, co chcę robić. Nie mówię, że jestem najwspanialszym facetem na świecie, jestem miły i tak dalej, ale chcę rozpocząć taki styl życia, aby sprawdzić, czy właśnie w tym jestem”. – skomentował.

Źródło: Boxing Scene

0 0 głosuj
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie