Piątek, 24 Maja, 2024

Łukasz Różański o zmianie dywizji przez Okolie: “Wszyscy twierdzą, że dusił wagę” [VIDEO]

lukasz różański o zmianie kategorii wagowej przez okolie
fot. Bokser
Opublikowane 18 kwietnia 2024, 18:46
przez Przemek Krautz
5
0
Brak komentarzy

Łukasz Różański stanie do obrony mistrzowskiego pasa na gali w Rzeszowie. Polak zmierzy się z Lawrencem Okolie. Trenerzy oraz sam zawodnik przeanalizowali już walki rywala.

Łukasz Różański i Lawrence Okolie zmierzą się w walce wieczoru bokserskiej gali w Rzeszowie. Zawodnicy stoczą pojedynek 24 maja, a stawką tego starcia będzie pas mistrzowski kategorii bridger. Różański będzie bronił tytułu w boju z doświadczonym Wyspiarzem.

Michał Tuszyński, prowadzący Program o Boksie zapytał Łukasza Różańskiego na co zwrócił uwagę kiedy oglądał ostatnie walki swojego rywala.

– Wiesz co nie będziemy tutaj roztrząsać każdej walki. W każdej walce coś widziałem i staram się z niej coś wyciągnąć. Tak naprawdę najlepiej jest oglądać te najświeższe walki, czyli te ostatnie które są i wtedy pewnie najwięcej można zobaczyć.

Łukasz Różański podkreślił, że zmiana kategorii wagowej może sprawić, iż Lawrence Okolie stanie się zupełnie innym zawodnikiem niż wcześniej.

– Powiem tak no to też jest wszystko zupełnie coś innego, bo to będzie nowa kategoria wagowa dla niego więc uważam, że może być innym zawodnikiem (niż wcześniej). Twierdzą wszyscy, że dusił wagę bardzo do tamtych walk i teraz będzie mu łatwiej. Zobaczymy jak to pójdzie, zobaczymy co życie pokaże.

Łukasz Różański wspomniał, że sam także zrzucał 20 kilogramów do walki z Arturem Szpilką.

– Ja też zrzucałem 20 kilogramów do walki z Arturem Szpilką. Zrobiłem to w trzy miesiące i za pierwszym razem było to łatwiej zrobić, niż później, czy teraz nawet.

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
5
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments