Mariusz Wach zawalczy w MMA? Wiking odpowiada! Wskazuje swojego kolejnego przeciwnika.

0
fot. Facebook
fot. Facebook

Mariusz „Wiking” Wach pojawił się na konferencji Fame MMA, na którą przyjechał razem z Popkiem Monsterem. Jak zaznaczył w rozmowie z portalem fightsport.pl pojawił się tam jako gość. Spytany oto, czy pomaga w przygotowaniach Popka Monstera do swojej kolejnej walki odpowiedział, że na razie nie miał takiej okazji.

Mariusz Wach (36-6) ostatni raz zaboksował 12 czerwca na gali w Konarach z Kevinem Johnsonem (34-16-1), z którym wygrał jednogłośną decyzją sędziowską.

W rozmowie z fightsport.pl został spytany oto, czy zastanowiłby się nad tym, aby na koniec kariery wziąć udział w walkach MMA.

„Wiesz co na pewno jakbym miał wziąć udział w czymś takim, na pewno traktowałbym to jako dobra zabawa – odskocznia. Wiadomo, musiałbym dużo bardziej profesjonalnie do tego podejść. Potrenować kilka lat parter, zapasy, jakieś obalanki ale ja na to nie mam czasu. Jedynie traktowałbym to w kategoriach dobrej zabawy i zarobienia jakichś dodatkowych pieniędzy.

Mam swoją dyscyplinę, to już moja ostatnia prosta. Chcę to wykorzystać w stu procentach. Ale nie wiadomo co przyniesie kolejny dzień… jak będzie jakaś propozycja, oferta.

Cały czas są rozmowy prowadzone z Niemcami, Agit Kabayel (20-0) jest cały czas zainteresowany walką ze mną, teraz 27 sierpnia mam zabieg na łokieć i pod koniec roku będę zdrów, aby stawić mocny opór temu przeciwnikowi.” – powiedział „Wiking”.

Źródło: fightsport.pl

0 0 głosuj
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie