Środa, 17 Lipca, 2024

Piotr Szeliga chwali się obrotówką w powietrzu! Wysokie kopnięcia i praca na worku. [WIDEO]

fot. Instagram
Opublikowane 10 sierpnia 2020, 16:53
przez Przemek Krautz
0
0
2 komentarze
fot. Instagram

Piotr Szeliga (1-0) zadebiutował jakiś czas temu dla organizacji Fight Exclusive Night, gdzie na FEN 28 pokonał Krystiana Pudzianowskiego. Młodszy z braci “Pudzianów” nie wyszedł do trzeciej rundy z powodu zmęczenia. Piotr Szeliga to były hokeista, oprócz tego jest trenerem personalnym. Teraz pochwalił się tym czego nauczył się w ostatnim czasie!

Popularny Szeli nie zaprzecza, że będzie dążył do dużych walk w formule MMA i cały czas chciałby robić postępy. Szeliga związał się z grupą menendżerską Artnox Fight Sport, która ma pokierować odpowiednio zawodnika. Jak na razie nie wiemy dla jakiej organizacji zawalczy, jednak mowa była nawet o KSW! Były hokeista pojawił się również ostatnio na konferencji przed FAME MMA 7.

Szeliga powiedział, że może zawalczyć nawet z Mariuszem Pudzianowskim (13-7), który miałby okazje odegrać się za porażkę swojego brata.

Ja powiedziałem, że mogę walczyć z każdym. Wiadomo, że na pewno ma wyższy poziom sportowy, techniczny, bo długo trenuje, no 10 lat. Ale ja mówię jeśli byłaby taka sytuacja to nie ma problemu. Kładą kasę na stół i wychodzimy.  – zadeklarował Piotr Szeliga.

Z zawodnikiem kontaktowało się KSW:

Wiesz co kontaktowali się gdzieś tam z moim menadżerem. Nie wiem czy wiesz, ale jestem w Artnoxie. Artur Gwóźdź, więc on tam wszystkim operuje. On tam działa. Ja nie wnikam, bo moim zadaniem jest trenowanie, zrobienie z siebie maszyny do zabijania i cały czas to robię.

Jak trenuje Piotr Szeliga?

Źródło: Instagram

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
2 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments