Fot. Mateusz Gamrot

Czekający na walkę o mistrzowski pas Cieszyński Książę wziął udział w konferencji prasowej przed zbliżającą się galą UFC.

Fighter został m.in. zapytany o rolę underdoga w tej starciu z Reyesem, na co odparł, że zawsze jest stawiany w takiej sytuacji, jednak mu to nie przeszkadza. Błachowicz mówił również o Jon Jonesie, czy słabszym momencie w UFC, kiedy zaliczył słabsze walki.

Całą rozmowę z dziennikarzami wraz z nagraniem znajdziesz tutaj – „To historyczny moment. Będę świętował jak nigdy” – Błachowicz rozmawia z dziennikarzami [WIDEO]

Jeden z dziennikarzy zadał Janowi ciekawe pytanie dotyczące tego, jak ważnym wydarzeniem w Polsce jest jego starcie o pas i czy Błachowicz może je porównać np. do jakieś meczu piłkarskiego. Cieszyński Książę odpowiedział, że walka jest nazywana przez wszystkich historyczną, jednak piłka nożna w naszym kraju „jest jak religia„, więc ciężko to ze sobą zestawić.

Fighter został również zapytany o duże nazwiska zawodników MMA w Polsce, na co odpowiedział – Joanna oczywiście. Michał Materla, Mamed Khalidov, Mariusz Pudzianowski, wiecie, kim on jest – strongman, który został zawodnikiem MMA. Daniel Omielańczuk, który walczył wcześniej w UFC, a teraz będzie walczył o pas w ACA, to bardzo dobra organizacja. Mamy dużo dobrych zawodników w Polsce.

Po chwili Jan podniósł palec i dodał – Mateusz Gamrot, zapamiętajcie to nazwisko. Podpisał właśnie kontrakt z UFC. Uwierzcie mi, on będzie… Wierzę, że będzie mistrzem. Ma wszystko.

3 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj